Müller Messiga o‘ynashga tayyorligini bildirdi
Bavariya hujumchisi Tomas Myuller Inter Mayami klubi bilan bog‘liq mish-mishlarga munosabat bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu klubda avval Barcelonada o‘ynagan Lionel Messi va boshqa sobiq yulduzlar faoliyat yuritmoqda. Myuller DAZN bilan suhbatda shunday dedi: “Aslida, Messi bilan birga o‘ynashga qarshilik qilmasdim, ammo hozirda Inter Mayami bilan to‘g‘ridan-to‘g‘ri aloqam yo‘q. Hozirgi holatimni hisobga olgan holda, futbol o‘ynashni davom ettirishni xohlardim, chunki futbol men uchun zavqdir.” Ilgari Klublar jahon chempionati yakunida Tomas Myuller Bavariyani tark etishi e’lon qilingan edi.
Futbolchining sentyabr oyida 36 yoshga to‘lishi kutilmoqda. Yakshanba, 29 iyun kuni Bavariya Klublar jahon chempionatida Flamengo jamoasi bilan o‘yin o‘tkazadi. Ushbu o‘yin katta qiziqish bilan kutmoqda, chunki ikkala jamoa ham yuqori darajada o‘yin ko‘rsatishga intiladi.
Tomas Myullerning kelajagi va u qaysi klubda davom etishi futbol ixlosmandlari uchun qiziq mavzu bo‘lib qolmoqda.

Мюллер сообщил о готовности играть против Месси
Нападающий Баварии Томас Мюллер прокомментировал слухи, связанные с клубом Интер Майами. Об этом сообщает Euro-football.ru.
В этом клубе ранее играли Лионель Месси и другие бывшие звезды, которые выступали за Барселону. Мюллер в интервью DAZN сказал: “На самом деле, я бы не против играть с Месси, но в настоящее время у меня нет прямых связей с Интер Майами. Учитывая текущее положение, я хотел бы продолжать играть в футбол, так как футбол для меня — это удовольствие.” Ранее было объявлено, что Томас Мюллер покинет Баварию по окончании клубного чемпионата мира.
Ожидается, что футболист в сентябре исполнится 36 лет. В воскресенье, 29 июня, Бавария проведет матч против команды Фламенго в клубном чемпионате мира. Этот матч ожидается с большим интересом, так как обе команды стремятся показать игру на высоком уровне.
Будущее Томаса Мюллера и то, в каком клубе он продолжит карьеру, остается интересной темой для футбольных болельщиков.