Dinamo futbolchisi Makarov mushak cho‘zilishi bilan maydonda
Hujumchi yarim himoyachi Denis Makarov «Dinamo» jamoasining boshqa futbolchilaridan alohida tarzda OFKga qarshi o‘yin uchun maydonga kelgan. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Kirishda u xodimlarga ozgina mushak cho‘zilishi borligini ma’lum qilgan. Muammo jiddiy emas, Makarov keyingi o‘yinda, ya’ni «Partizan»ga qarshi bahsda maydonga tushishga tayyor.
Bu haqda «Match TV» xabar berdi. 27 yoshli Makarovning «Dinamo» bilan amaldagi shartnomasi yana bir mavsumga mo‘ljallangan. U «oq-ko‘k» jamoa safida jami 109 o‘yin o‘tkazib, 19 ta gol urdi va 13 ta golga uzatma berdi. Rossiya chempionatining yangi mavsumining boshlanishiga uch haftadan oz vaqt qoldi.
Jamoalar tayyorgarlikni yakunlab, yangi chempionatga jiddiy kirishmoqda. Makarov va uning jamoadoshlari muxlislar uchun yaxshi natijalar ko‘rsatishga intilmoqda.

Футболист Динамо Макаров с растяжением мышц на поле
Нападающий полузащитник Денис Макаров пришел на поле отдельно от других игроков команды «Динамо» для игры против АФК. Об этом сообщает Euro-football.ru.
На входе он сообщил сотрудникам, что у него небольшое растяжение мышцы. Проблема не серьезная, Макаров готов выйти на поле в следующем матче против «Партизана».
Об этом сообщает «Матч ТВ». 27-летний Макаров имеет действующий контракт с «Динамо» еще на один сезон. Он провел в составе «бело-голубых» в общей сложности 109 матчей, забил 19 голов и сделал 13 голевых передач. До начала нового сезона чемпионата России осталось чуть меньше трех недель.
Команды завершают подготовку и серьезно готовятся к новому чемпионату. Макаров и его товарищи по команде стремятся показать хорошие результаты для болельщиков.