Musayev: Krasnodar barcha sovrinlarga intiladi
Mutaxassisning so‘zlariga ko‘ra, jamoa barcha turnirlarda, ya’ni Rossiya chempionati, kubok va superkubokda g‘alaba qozonishga intiladi. Musayevning aytishicha, oldingi mavsumda har bir o‘yinda g‘alaba qozonishga harakat qilgan bo‘lsak, hozir ham har bir sovrinni qo‘lga kiritish uchun kurashamiz.
Bu jamoaning ruhiyati va maqsadi doimo yuqori darajada ekanligi haqida fikr bildirildi. Eslatib o‘tamiz, 2024/2025 yilgi mavsumda Krasnodar o‘z tarixida ilk bor oltin medallarni qo‘lga kiritdi.
12 iyul kuni Musayev jamoasi Qozon shahrida Rossiya superkubogi doirasida CSKA jamoasi bilan uchrashadi. Yangi mavsumning birinchi turida esa Krasnodar safarda Pari NN jamoasiga qarshi maydonga tushadi.
Jamoaning oldidagi vazifa aniq va ular har bir musobaqada yuqori natija ko‘rsatishga intilmoqda. Shunday qilib, Krasnodar muxlislari uchun joriy mavsum qiziqarli va jozibali bo‘lishi kutilmoqda.

Мусаев: Краснодар стремится ко всем трофеям
Главный тренер команды Краснодар Мурат Мусаев озвучил цели на предстоящий сезон Российской Премьер-лиги. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По словам специалиста, команда стремится к победе во всех турнирах, то есть в чемпионате России, кубке и суперкубке. По словам Мусаева, если в прошлом сезоне мы старались выигрывать в каждой игре, то сейчас мы также будем бороться за каждый трофей.
Было высказано мнение, что дух и цели команды всегда на высоком уровне. Напоминаем, что в сезоне 2024/2025 Краснодар впервые в своей истории завоевал золотые медали.
12 июля команда Мусаева встретится с командой ЦСКА в рамках суперкубка России в городе Казань. В первом туре нового сезона Краснодар сыграет на выезде против команды Пари НН.
Задача команды ясна, и они стремятся показать высокие результаты в каждом соревновании. Таким образом, для болельщиков Краснодара текущий сезон ожидается интересным и привлекательным.