Bavariya jamoasi daqiqalik sukut bilan mashg‘ulotni boshladi
Bavariya jamoasi juma kuni PSGga qarshi o‘ynaydigan o‘yin uchun tayyorgarlik ko‘rmoqda. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uchrashuv Klub Jahon Chempionati chorak finalida bo‘lib o‘tadi. Payshanba kuni Vensan Kompani boshchiligidagi jamoa mashg‘ulotiga daqiqalik sukut bilan boshlandi.
Reddit sahifalarida bu hodisa haqida video joylashtirildi. Myunxen klubining vakillari Liverpul hujumchisi Diogo Jota va uning ukasi Andre xotirasini hurmat bilan yod etdilar.
Ular Ispaniyada sodir bo‘lgan dahshatli avtohalokatda halok bo‘lgan. PSG va Bavariya o‘rtasidagi o‘yin 5 iyul kuni Moskva vaqti bilan soat 19:00 da boshlanadi.
Maydondagi voqealarni batafsil kuzatish uchun LiveResult portali tomonidan taqdim etiladigan matnli translyatsiya orqali o‘yinni onlayn ko‘rish mumkin bo‘ladi. Ushbu o‘yin va jamoalarning tayyorgarligi, shuningdek, futbolchilarning ruhiy holati haqida eng so‘nggi ma’lumotlar ushbu platformada taqdim etiladi.
Har ikki jamoa ham muvaffaqiyatli o‘tgan mavsumdan so‘ng katta umidlar bilan musobaqada ishtirok etmoqda. Shuningdek, futbol ixlosmandlari uchun bu o‘yin katta qiziqish uyg‘otadi, chunki har ikki jamoaning darajasi yuqori va ular kuchli raqib sifatida tanilgan.

Команда Баварии начала тренировку с минутой молчания
Команда Баварии готовится к игре против ПСЖ, которая состоится в пятницу. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Встреча пройдет в четвертьфинале Кубка мира среди клубов. В четверг команда под руководством Винсента Компани начала тренировку с минуты молчания.
На страницах Reddit было размещено видео об этом событии. Представители мюнхенского клуба с уважением почтили память нападающего Ливерпуля Диогу Жоту и его брата Андре.
Они погибли в ужасной автокатастрофе, произошедшей в Испании. Игра между ПСЖ и Баварией начнется 5 июля в 19:00 по московскому времени.
Для подробного наблюдения за событиями на поле можно будет смотреть игру онлайн через текстовую трансляцию, предоставляемую порталом LiveResult. Последние данные о подготовке команд и психоэмоциональном состоянии футболистов будут представлены на этой платформе.
Обе команды участвуют в турнире с большими надеждами после успешного прошедшего сезона. Кроме того, эта игра вызовет большой интерес у футбольных болельщиков, так как уровень обеих команд высок, и они известны как сильные соперники.