Mostovoy: Real Borussia o‘rtasida 2:1 hisobida g‘alaba
Sobiq Rossiya terma jamoasi futbolchisi Aleksandr Mostovoy Klublar Jahon chempionati doirasidagi “Real” hamda Dortmundning “Borussiya” jamoalari o‘rtasidagi o‘yinga o‘z taxminini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu jamoalar turnirdagi so‘nggi yarim finalga yo‘llanmani qo‘lga kiritish uchun maydonga chiqadi. Mostovoy fikriga ko‘ra, Xabi Alonso boshchiligidagi “Real” jamoasi g‘alaba qozonib, keyingi bosqichga chiqadi.
U o‘yinda teng kuchlar o‘zaro bellashishini kutmoqda, ammo natijani 2:1 hisobida “Real” jamoasi yutadi deb hisoblaydi. O‘yinning boshlanish vaqti Moskva vaqti bilan 5 iyul, soat 23:00 ga belgilangan.
Ushbu uchrashuvni matnli tarzda kuzatib borish imkoniyati mavjud. Yarim finalda g‘olib “PSJ” va “Bavariya” o‘rtasidagi o‘yinning g‘olibi bilan bahs yuritadi.

Мостовой: Реал победил Боруссию со счетом 2:1
Бывший футболист сборной России Александр Мостовой высказал свое мнение о матче между "Реалом" и дортмундской "Боруссией" в рамках Кубка мира клубов. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Эти команды выйдут на поле, чтобы завоевать путевку в последний полуфинал турнира. По мнению Мостового, команда "Реал" под руководством Хаби Алонсо одержит победу и выйдет в следующий этап.
Он ожидает, что силы команд будут равны, однако считает, что результатом станет победа "Реала" со счетом 2:1. Время начала матча назначено на 5 июля в 23:00 по московскому времени.
Есть возможность следить за этой встречей в текстовом формате. Победитель полуфинала будет соперничать с победителем матча между "ПСЖ" и "Баварией".