Lokomotiv bir kunda ikki o‘yinda maydonga tushdi
"Lokomotiv" jamoasining yangi mavsumga tayyorgarlik dasturi shunday tashkil etilganki, shanba kuni jamoa ikki o‘yin o‘tkazdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Birinchi o‘yinda temiryo‘lchilar "Rodina"ning ikkinchi jamoasini aniq hisobda mag‘lub etdi. Kechqurun esa Mixail Galaktionov boshchiligidagi jamoa "Torpedo"ga qarshi maydonga chiqadi.
"Lokomotiv"ning boshlang‘ich tarkibi quyidagicha: Mitryushkin, Silyanov, Pogostnov, Morozov, Nenakhov, Barinov, Karpukas, Batrakov, Saltykov, Rudenko va Vorobyov. Ushbu tarkib jamoaning asosiy o‘yinchilarini tashkil etadi.
"Lokomotiv" va "Torpedo" o‘rtasidagi o‘yin Moskva vaqti bilan soat 18:00 da boshlanadi. Ushbu bahsni batafsil kuzatib borish uchun LiveResult portali orqali matnli translyatsiya amalga oshiriladi.
Tomoshabinlar o‘yinning har bir daqiqasidan xabardor bo‘lish imkoniyatiga ega bo‘ladi. Jamoaning ikki o‘yinni bitta kunda o‘tkazishi tayyorgarlik ishlarining qanchalik samarali amalga oshirilganini ko‘rsatadi.
Shuningdek, bu futbolchilarning jismoniy va ruhiy holatining yuqori darajada ekanligini bildiradi. Yangi mavsumga tayyorgarlik jarayonlari jamoaning umumiy natijalariga ijobiy ta’sir ko‘rsatishi kutilmoqda.

Локомотив вышел на поле в двух играх за один день
Программа подготовки команды "Локомотив" к новому сезону организована так, что в субботу команда провела два матча. Об этом сообщает Euro-football.ru.
В первом матче железнодорожники уверенно победили вторую команду "Родины". Вечером команда под руководством Михаила Галактионова выйдет на поле против "Торпедо".
Начальный состав "Локомотива" выглядит следующим образом: Митрюшкин, Сильянов, Погостнов, Морозов, Ненахов, Баринов, Карпукас, Батраков, Сальтыков, Руденко и Воробьев. Этот состав составляет основных игроков команды.
Матч между "Локомотивом" и "Торпедо" начнется в 18:00 по московскому времени. Для подробного отслеживания этого поединка будет осуществляться текстовая трансляция через портал LiveResult.
Зрители получат возможность быть в курсе каждой минуты игры. Проведение двух матчей в один день показывает, насколько эффективно были проведены подготовительные работы.
Кроме того, это свидетельствует о высоком уровне физического и психического состояния футболистов. Ожидается, что процессы подготовки к новому сезону положительно скажутся на общих результатах команды.