Litvinov ko‘z shishi sabab zaxiraga olindi
Yakshanba kuni "Spartak" va "Krylya Sovetov" jamoalari yangi mavsumga tayyorgarlik doirasida do‘stlik uchrashuvi o‘tkazishadi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
O‘yinning ikkinchi bo‘limida noxush voqea yuz berdi. Serjan Babich va Ruslan Litvinov boshlarini urishdi.
Babichning boshiga bog‘lam qo‘yildi, Litvinovni esa ko‘zining shishib qolishi sabab zaxiraga olishga majbur bo‘lishdi. Shoshilinch tarzda Egor Guziyev maydonga tushdi.
"Spartak" va "Krylya Sovetov" o‘rtasidagi o‘yinni matnli translyatsiya orqali LiveResult portali orqali kuzatish mumkin. Hozircha hisob ochilmadi, "Lukoyl Arena" stadionining hisob taxtasida ikki nol ko‘rsatilmoqda.
Rossiya chempionati 18 iyul kuni boshlanadi. Ushbu do‘stlik uchrashuvi jamoalarning mavsumga tayyorgarlik ko‘rsatkichlarini sinash uchun muhim ahamiyatga ega.
Har ikki jamoa o‘z o‘yin uslubini takomillashtirishga harakat qilmoqda va muxlislar uchun qiziqarli o‘yin namoyish etishga intilmoqda.

Литвинов был взят в резерв из-за глазного воспаления
В воскресенье команды "Спартак" и "Крылья Советов" проведут товарищеский матч в рамках подготовки к новому сезону. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Во втором тайме произошел неприятный инцидент. Сержан Бабич и Руслан Литвинов столкнулись головами.
На голову Бабича наложили повязку, а Литвинова пришлось заменить из-за опухания глаза. В срочном порядке на поле вышел Егор Гузиев.
Матч между "Спартаком" и "Крыльями Советов" можно будет наблюдать через текстовую трансляцию на портале LiveResult. Пока счет не открыт, на табло стадиона "Лукойл Арена" отображается два нуля.
Чемпионат России начнется 18 июля. Этот товарищеский матч имеет важное значение для команд в тестировании своих показателей подготовки к сезону.
Обе команды стремятся улучшить свой стиль игры и стремятся продемонстрировать интересный матч для болельщиков.