ясно ветер 0.8 м/с, З
Brentford jamoasining qanot hujumchisi Brayan Mbeumo hozircha klubda qolmoqda. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Mashhur insayder Fabrisio Romano xabariga ko‘ra, Manchester Yunayted jamoasi Mbeumoni sotib olishga hali ham katta e'tibor qaratmoqda. Kelasi hafta muzokaralar davom ettirilishi rejalashtirilgan.
O‘tgan hafta tomonlar o‘rtasida kelishuvga erishilmadi, biroq Manchester Yunayted ushbu bitim ustida ishlashni davom ettirishga tayyor va bu masalani ustuvor deb biladi. 25 yoshli Mbeumo o‘tgan mavsum Angliya Premer Ligasi doirasida 38 o‘yinda maydonga tushib, 20 ta gol urishga muvaffaq bo‘ldi, shuningdek, 9 ta golga assistentlik qildi.
Transfermarkt sayti ma’lumotlariga ko‘ra, uning bozor qiymati taxminan 55 million yevroga teng. Mbeumoning jamoada qolishi yoki yangi klubga o‘tishi haqida qaror yaqin kunlarda aniq bo‘lishi kutilmoqda.
Futbolchining faoliyati jamoaning kelgusi mavsumdagi natijalariga sezilarli ta’sir ko‘rsatishi mumkin.
Valverde xet-triki bilan Real Siti ustidan yirik g'olib bo'ldi
Yevropa Chempionlar Ligasi o'yinlari doirasida Madrid shahridagi Santyago Bernabeu stadioni kecha haqiqiy futbol bayramiga aylandi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi. Mahalliy Real jamoasi o'z

Манчестер Юнайтед продолжает трансфер Мбеумо
Крыльевой нападающий команды Брентфорд Брайан Мбеумо пока остается в клубе. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По информации известного инсайдера Фабрицио Романо, команда Манчестер Юнайтед по-прежнему уделяет большое внимание покупке Мбеумо. Переговоры планируется продолжить на следующей неделе.
На прошлой неделе стороны не достигли соглашения, однако Манчестер Юнайтед готов продолжать работу над этой сделкой и считает этот вопрос приоритетным. 25-летний Мбеумо в прошлом сезоне провел 38 матчей в рамках Английской Премьер-лиги, забив 20 голов и сделав 9 голевых передач.
Согласно данным сайта Transfermarkt, его рыночная стоимость составляет примерно 55 миллионов евро. Окончательное решение о том, останется ли Мбеумо в команде или перейдет в новый клуб, ожидается в ближайшие дни.
Карьера футболиста может существенно повлиять на результаты команды в следующем сезоне.
Известный главный тренер команды Манчестер Сити Пеп Гвардиола выступил перед прессой после серьезного матча против испанского клуба Реал. Об этом сообщает Zamin.uz. Встреча оказалась для них