Rossiyalik yarim himoyachi Ivan Ignatyev o‘zining faoliyati haqida hech qachon afsuslanmasligini aytdi, garchi uning karerasi boshqacha kechishi mumkinligini tan olgan. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Hozirda u Jazoirning "Kabalya" klubida o‘ynaydi. Ignatyev ba’zida o‘tgan voqealarni eslab, biroz xafa bo‘lishini yashirmaydi, ammo buning foydasi yo‘q deb hisoblaydi.
U Sport24.ru saytiga bergan intervyusida ayrim paytlar qilgan ishlarini boshqacha qilgan bo‘lardi, deydi. Rossiyada 26 yoshli futbolchi "Rubin" (Qozon), "Lokomotiv" (Moskva), "Qril’ya Sovetov" (Samara) va "Sochi" klublarida to‘p surib taniqli bo‘lgan.
Chetdan ketgach, u "Zhelezničar" (Bosniya) va Armanistonning "Urartu" jamoalarida ham o‘ynadi, so‘ng Jazoirga ko‘chib o‘tdi. Ignatyev o‘z faoliyatida yangi imkoniyatlarni izlab, har doim oldinga intiladi.
Uning professional tajribasi va ko‘p mamlakatlarda to‘p surishi sport olamida uning obro‘sini oshirgan. Shuningdek, u o‘zini doimiy ravishda takomillashtirishga harakat qiladi va kelajakda yanada muvaffaqiyatli bo‘lishni maqsad qilgan.

Иван Игнатьев никогда не будет сожалеть о своей деятельности
Российский полузащитник Иван Игнатьев заявил, что никогда не будет сожалеть о своей карьере, хотя признал, что она могла бы сложиться иначе. Об этом сообщает Euro-football.ru.
В настоящее время он играет за клуб "Кабилия" из Алжира. Игнатьев не скрывает, что иногда, вспоминая прошлые события, он немного расстраивается, но считает, что в этом нет пользы.
В интервью Sport24.ru он говорит, что в некоторые моменты мог бы поступить иначе. В России 26-летний футболист стал известен, играя за клубы "Рубин" (Казань), "Локомотив" (Москва), "Крылья Советов" (Самара) и "Сочи".
После уезда за границу он также играл за "Железничар" (Босния) и армянский клуб "Урарту", затем переехал в Алжир. Игнатьев всегда стремится вперед, ищет новые возможности в своей карьере.
Его профессиональный опыт и игра в разных странах повысили его репутацию в спортивном мире. Также он постоянно старается совершенствоваться и ставит перед собой цель стать еще более успешным в будущем.