Sochi jamoasi hujumchi yarim himoyachi Mixail Ignatovni o‘z safiga rasmiy tarzda qabul qilganini e’lon qildi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
25 yoshli futbolchi bilan uch yilga mo‘ljallangan mehnat shartnomasi imzolandi. Ignatov Sochi jamoasida 8-raqam ostida maydonga tushadi.
Ma’lum bo‘lishicha, bu yozda Mixail Ignatov Spartak jamoasini tark etdi. U qizil-oq jamoa safida 132 ta o‘yin o‘tkazib, 9 ta gol urdi va 16 ta golli uzatma amalga oshirdi.
Sochi jamoasi bahor oylarida Rossiya Premer-ligasiga qaytdi. Yangi chempionatning birinchi turida, 19 iyul kuni shanba kuni, Sochi safarda Lokomotiv jamoasiga qarshi bahs olib boradi.
Bu o‘yin jamoaning yangi mavsumdagi ilk o‘yini bo‘ladi. Sochi jamoasi muxlislari yangi futbolchilarni qo‘llab-quvvatlashga tayyor turishlari lozim.

Команда Сочи официально приняла Михаила Игнатова
Команда Сочи объявила о том, что официально приняла в свои ряды нападающего полузащитника Михаила Игнатова. Об этом сообщает Euro-football.ru.
С футболистом подписан трудовой контракт на три года. Игнатов будет выступать за команду Сочи под номером 8.
Известно, что этим летом Михаил Игнатов покинул команду Спартак. В составе красно-белых он провел 132 матча, забил 9 голов и сделал 16 голевых передач.
Команда Сочи вернулась в Российскую Премьер-Лигу весной. В первом туре нового чемпионата, 19 июля в субботу, Сочи сыграет на выезде против команды Локомотив.
Эта игра станет первой для команды в новом сезоне. Болельщики команды Сочи должны быть готовы поддержать новых футболистов.