Semshov Krasnodar va CSKA o‘yinini bashorat qildi
Rossiya terma jamoasining sobiq futbolchisi Igor Semshov OLIMPBET Rossiya Superkubogi doirasidagi «Krasnodar» va CSKA jamoalari o‘rtasidagi uchrashuvga oid bashorat berdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Semshov fikricha, ushbu o‘yinda g‘olib sifatida janubiy jamoa, ya’ni «Krasnodar» futbolchilari chiqadi. U ta’kidlaganidek, CSKA jamoasi ehtimol kompaktdan tashkil topgan himoyani tanlab, asosiy e’tiborni Glebov va Fayzullaevga qaratilgan tezkor hujumlarga qaratadi.
Shu sababli, Semshov janubiy jamoaning g‘alabasiga ishonch bildirgan. «Krasnodar» jamoasi bahor faslida ilk bor Rossiya chempioni bo‘ldi, CSKA esa yoz boshida milliy kubokni qo‘lga kiritdi.
Ushbu muhim uchrashuvni LiveResult portali matnli translyatsiya orqali jonli ravishda kuzatish mumkin bo‘ladi. Bu o‘yin Rossiya futboli muxlislari uchun katta qiziqish uyg‘otmoqda.

Семшов предсказал игру Краснодар и ЦСКА
Бывший футболист сборной России Игорь Семшов сделал прогноз на матч между командами «Краснодар» и ЦСКА в рамках OLIMPBET Кубка России. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По мнению Семшова, в этой игре победителем станет южная команда, то есть футболисты «Краснодара». Он отметил, что команда ЦСКА, вероятно, выберет компактную защиту и сосредоточит основное внимание на быстрых атаках, направленных на Глебова и Файзуллаева.
Поэтому Семшов выразил уверенность в победе южной команды. Команда «Краснодар» впервые стала чемпионом России весной, а ЦСКА завоевал национальный кубок в начале лета.
Эту важную встречу можно будет наблюдать в прямом эфире через текстовую трансляцию на портале LiveResult. Эта игра вызывает большой интерес у болельщиков российского футбола.