Realdan yozda to‘rt futbolchi ketishi mumkin
Yoz oxirigacha «Real» jamoasidan to‘rt futbolchi ketishi mumkin. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Carrusel Mercato dasturida ma’lum qilinishicha, Madrid klubini Gonzalo Garsiya, Rodrigo, Endrik va Dani Sebalyos tark etishi ehtimoldan xoli emas. Yangi bosh murabbiy Xabi Alonso rejalarida Rodrigoning o‘rni yo‘q.
Braziliyalik futbolchi Angliya Premer-ligasiga yo‘l olishi mumkin va bu transferdan Madrid klubi yaxshi daromad ko‘rishi ehtimoli mavjud. Endrik va Gonzalo Garsiyaga kelsak, ehtimol, «Real»dan faqat bittasi ketadi.

Из Реала летом могут уйти четыре футболиста
В программе Carrusel Mercato сообщается, что мадридский клуб могут покинуть Гонсало Гарсия, Родриго, Эндрик и Дани Себальос. Новый главный тренер Хаби Алонсо не планирует использовать Родриго.
Бразильский футболист может отправиться в английскую Премьер-лигу, и существует вероятность, что этот трансфер принесет мадридскому клубу хорошую прибыль. Что касается Эндрика и Гонсало Гарсии, то, вероятно, уйдет только один из них.
Если в ближайшие недели не поступят серьезные предложения по Эндрику, Гонсало может быть отдан в аренду. Таким образом, клуб принимает четкие решения относительно будущего своих футболистов.