Mostovoy: Chelsi va PSJ finalida hisob 2:2 bo‘ladi
Yakshanba kuni kechqurun Jahon klub chempionati final uchrashuvi bo‘lib o‘tadi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Unda «Chelsi» va «PSJ» jamoalari o‘zaro bahs yuritadi. Ushbu o‘yinning natijasi haqida taniqli sobiq futbolchi Aleksandr Mostovoy fikr bildirdi.
Uning fikricha, asosiy 90 daqiqa davomida jamoalar g‘olibni aniqlay olmasligi mumkin. Sobiq «Selta» futbolchisining aytishicha, o‘yin ko‘p golga boy bo‘ladi va har ikkala jamoa ham ko‘p gol urishga intiladi.
Mostovoyning taxminiga ko‘ra, o‘yin 2:2 hisobida yakunlanadi. U bu fikrini «VseProSport» nashriga bergan intervyusida bildirdi.
Final uchrashuvi yakshanba, 13 iyul kuni bo‘lib o‘tadi. O‘yin Moskva vaqti bilan soat 22:00 da boshlanadi.
Ushbu o‘yinni jonli matnli translyatsiya orqali LiveResult sayti orqali kuzatish mumkin bo‘ladi. Final uchrashuvi futbol ishqibozlari uchun katta qiziqish uyg‘otadi va jamoalar o‘rtasidagi bahs juda muhim hisoblanadi.

Mostovoy: В финале Челси и ПСЖ будет счет 2:2
В воскресенье вечером пройдет финальный матч чемпионата мира среди клубов. Об этом сообщает Euro-football.ru.
В нем встретятся команды «Челси» и «ПСЖ». О результате этой игры высказался известный бывший футболист Александр Мостовой.
По его мнению, в течение основных 90 минут команды могут не определить победителя. По словам бывшего игрока «Сельты», игра будет богата голами, и обе команды будут стремиться забить много мячей.
По прогнозу Мостового, игра завершится со счетом 2:2. Он озвучил это мнение в интервью изданию «VseProSport».
Финальный матч пройдет в воскресенье, 13 июля. Игра начнется в 22:00 по московскому времени.
Эту игру можно будет следить в режиме текстовой трансляции на сайте LiveResult. Финальный матч вызовет большой интерес у футбольных болельщиков, и противостояние команд будет считаться очень важным.