Real Viktor Munyosni Osasunaga sotdi
Real klubi Osasuna jamoasi bilan yarim himoyachi Viktor Munyosning transferi bo‘yicha kelishuvga erishdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Klub rasmiy bayonotida Munyosga uning mehnati, fidoyiligi uchun minnatdorchilik bildirildi va unga hamda uning oilasiga yangi hayot bosqichida omad tilandi. Viktor Munyos 2021 yilda 18 yoshida Realning yoshlar jamoasiga o‘tgan.
U asosiy jamoada 2025 yil may oyida debyut qildi. O‘tgan mavsumda u ijarada Real Madrid Kastilya jamoasida o‘ynadi.
Transfermarkt portali ma’lumotlariga ko‘ra, uning transfer qiymati bir million yevroga baholanmoqda. Mazkur kelishuv futbolchining faoliyatida yangi bosqichni anglatadi va uning kelajakdagi muvaffaqiyatlariga asos bo‘lishi kutilmoqda.
Real klubi Munyosning jamoaga qo‘shgan hissasini yuqori baholaydi va uning professional rivojlanishini davom ettirishini istaydi.

Реал продал Виктора Муньоса Осасуне
Клуб Реал достиг соглашения о трансфере полузащитника Виктора Муньоса в команду Осасуна. Об этом сообщает Euro-football.ru.
В официальном заявлении клуба выражена благодарность Муньосу за его труд и преданность, а также пожелания удачи ему и его семье на новом этапе жизни. Виктор Муньос перешел в молодежную команду Реала в 2021 году в возрасте 18 лет.
Он дебютировал в основной команде в мае 2025 года. В прошлом сезоне он играл в аренде в команде Реал Мадрид Кастилья.
Согласно данным портала Transfermarkt, его трансферная стоимость оценивается в один миллион евро. Это соглашение означает новый этап в карьере футболиста и ожидается, что оно станет основой для его будущих успехов.
Клуб Реал высоко оценивает вклад Муньоса в команду и желает ему продолжать свое профессиональное развитие.