Semshov: Chelsi va PSJ finalida PSJ g‘alaba qozonadi
Yakshanba kechqurun futbol muxlislari “Chelsi” va “PSJ” jamoalari o‘rtasidagi Klub jahon chempionati finaliga alohida e’tibor bilan qarashadi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Rossiya terma jamoasi sobiq futbolchisi Igor Semshov ushbu o‘yinga o‘z bashoratini berdi. Semshov fikricha, finalda g‘olib bo‘ladigan jamoa AQShda o‘tkazilayotgan musobaqada “PSJ” bo‘ladi.
Agar shunday bo‘lsa, parijliklar 2024/2025 yilgi mavsumning barcha beshta turnirida g‘alaba qozonadilar. Semshovning so‘zlariga ko‘ra, Klub jahon chempionati finali qiziqarli va tomoshabop kechadi, biroq “PSJ” jamoasining aniq ustunligi ko‘zga tashlanadi.
U “VseProSport” nashriga bergan intervyusida fransuzlar g‘alabasiga pul tikishni tavsiya qildi. Final o‘yini 13 iyul kuni Moskva vaqti bilan soat 22:00 da boshlanadi.
Ushbu o‘yinni batafsil matnli translyatsiya orqali LiveResult portali orqali kuzatish mumkin. Bu final futbol ixlosmandlari uchun katta qiziqish uyg‘otadi va jahon futbolining eng yuqori darajasini namoyish etadi.

Семшов: Челси и ПСЖ в финале ПСЖ одержит победу
В воскресенье вечером футбольные болельщики с особым вниманием будут следить за финалом клубного чемпионата мира между командами «Челси» и «ПСЖ». Об этом сообщает Euro-football.ru.
Бывший футболист сборной России Игорь Семшов сделал свой прогноз на эту игру. По мнению Семшова, победителем финала станет команда «ПСЖ», которая участвует в турнире, проходящем в США.
Если это произойдет, парижане одержат победу во всех пяти турнирах сезона 2024/2025. По словам Семшова, финал клубного чемпионата мира будет интересным и зрелищным, однако явное преимущество команды «ПСЖ» будет заметно.
В интервью изданию «VseProSport» он рекомендовал ставить на победу французов. Финальная игра начнется 13 июля в 22:00 по московскому времени.
Эту игру можно будет следить в текстовой трансляции через портал LiveResult. Финал вызовет большой интерес у футбольных фанатов и продемонстрирует высший уровень мирового футбола.