Pavlyuchenko Chelsi va PSJ finalini taxmin qildi
O‘tgan yillarda taniqli bo‘lgan futbolchi Roman Pavlyuchenko “Chelsi” va “PSJ” jamoalari o‘rtasidagi o‘yinga oid taxminlarini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Yakshanba kuni AQShda o‘tkaziladigan Jamoalar jahon chempionati finalida ushbu jamoalar to‘qnash keladi. Pavlyuchenko fikriga ko‘ra, Luis Enrike boshchiligidagi jamoa “Chelsi”ni ishonch bilan mag‘lub etib, kubokni qo‘lga kiritadi.
U “Chelsi”ga nisbatan -1 faro bilan Enrike jamoasining g‘alabasini taxmin qilmoqda. Eslatib o‘tamiz, yarim finalda “PSJ” “Real”ni 4:0 hisobida mag‘lub etgan edi.
“Chelsi” va “PSJ” futbolchilari bellashuvning boshlanishi haqidagi signalni 13 iyul kuni Moskva vaqti bilan soat 22:00 da eshitadilar. O‘yinni matnli tarzda LiveResult portali orqali kuzatish mumkin bo‘ladi.

Павлюченко предсказал финал Челси и ПСЖ
В прошлом году известный футболист Роман Павлюченко высказал свои прогнозы на матч между командами «Челси» и «ПСЖ». Об этом сообщает Euro-football.ru.
В воскресенье в США пройдет финал чемпионата мира среди команд, в котором встретятся эти команды. По мнению Павлюченко, команда под руководством Луиса Энрике уверенно победит «Челси» и завоюет кубок.
Он прогнозирует победу команды Энрике с разницей в -1 гол. Напоминаем, что в полуфинале «ПСЖ» победил «Реал» со счетом 4:0.
Игроки «Челси» и «ПСЖ» услышат сигнал к началу противостояния 13 июля в 22:00 по московскому времени. Матч можно будет следить в текстовом формате на портале LiveResult.