Riancho: Spartak yangi mavsumda chempionlik uchun kurashadi
Ispaniyalik murabbiy Raul Riancho, Spartak jamoasida faoliyat yuritgan, Rossiya chempionatining yangi mavsumidagi qizil-oq jamoaning imkoniyatlari haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U fikricha, Spartak yangi mavsumda albatta chempionlik uchun kurashadi, garchi raqobat juda kuchli bo‘lishini ta’kidladi. Spartak doimiy ravishda chempionlik uchun nomzod hisoblanadi, dedi Riancho.
O‘tgan mavsum yakunlariga ko‘ra, Rossiya Premer Ligasi musobaqasida Spartak 30 o‘yinda 57 ochko to‘plab, to‘rtinchi o‘rinni egalladi. Yangi mavsumning birinchi turida Spartak jamoasi Makhachkala shahrining Dinamo jamoasi bilan bahs olib boradi.
Ushbu o‘yinning sanasi 19 iyulga belgilangan. Shunday qilib, yangi mavsumda Spartakning muvaffaqiyatli o‘yin ko‘rsatishi va yuqori natijaga erishishi kutilmoqda.
Raqiblar orasida kuchli jamoalar borligi sababli har bir o‘yin muhim ahamiyatga ega bo‘ladi. Spartak muxlislari jamoaning yangi mavsumda ham g‘alaba qozonishiga umid qilmoqda.

Рианчо: Спартак будет бороться за чемпионство в новом сезоне
Испанский тренер Рауль Рианчо, работавший в команде Спартак, высказал мнение о возможностях красно-белой команды в новом сезоне российского чемпионата. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его мнению, Спартак обязательно будет бороться за чемпионство в новом сезоне, хотя отметил, что конкуренция будет очень сильной. Спартак всегда считается кандидатом на чемпионство, сказал Рианчо.
По итогам прошлого сезона в соревновании Российской Премьер-Лиги Спартак занял четвертое место, набрав 57 очков в 30 играх. В первом туре нового сезона команда Спартак сыграет с командой Динамо из города Махачкала.
Дата этого матча назначена на 19 июля. Таким образом, ожидается, что Спартак покажет успешную игру и добьется высоких результатов в новом сезоне.
Из-за наличия сильных команд среди соперников каждая игра будет иметь важное значение. Болельщики Спартака надеются на победы команды в новом сезоне.