Rossiya Superkubogi legionerlar cheklovisiz boshlanadi
Rossiyada shanba kuni kechqurun yangi futbol mavsumi ochiladi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
OLIMPBET Superkubogida milliy chempion va kubok sohibi bo‘lgan “Krasnodar” hamda CSKA jamoalari o‘zaro bellashadi. “Sport-Express” jurnalistlari ta’kidlaganidek, ushbu o‘yinda legionerlar soniga cheklov qo‘yilmaydi.
Bu turnir o‘tkazish qoidalarida aniq ko‘rsatilgan. “Krasnodar” va CSKA jamoalari Rossiya Premyer Ligasi ro‘yxatidagi futbolchilarni o‘yinga kiritishi mumkin.
Shuningdek, xorijlik futbolchilar soniga cheklov qo‘yilmagan. “Oyinda” futbolchilar Moskva vaqti bilan soat 18:00 da bosh hakamning boshlang‘ich shivrig‘i bilan maydonga tushadi.
O‘yinning barcha tafsilotlarini matnli translyatsiya orqali kuzatish mumkin bo‘ladi. Ushbu o‘yin muxlislar uchun qiziqarli va muhim voqea sifatida e’tiborga loyiqdir.

Россия Суперкубок начнется без ограничений для легионеров
В OLIMPBET Суперкубке встретятся национальный чемпион и обладатель кубка "Краснодар" и команда ЦСКА. Как отметили журналисты "Спорт-Экспресс", в этой игре не будет ограничений по количеству легионеров.
Это четко указано в правилах проведения турнира. Команды "Краснодар" и ЦСКА могут включать в игру футболистов из списка Российской Премьер-Лиги.
Кроме того, нет ограничений на количество иностранных игроков. "В игре" футболисты выйдут на поле в 18:00 по московскому времени с начальным свистком главного судьи.
Все детали матча можно будет отслеживать через текстовую трансляцию. Этот матч заслуживает внимания как интересное и важное событие для болельщиков.