Melyoshin Spartakka qaytishi mumkinligini bilmaydi
Sochi jamoasining hujumchisi Pavel Melyoshin poytaxtdagi Spartak klubiga qaytish imkoniyatlari haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U Spartakdan ketganida nima bo‘lishini bilmaganini aytdi. Balki Sochi uni sotib olishni xohlar, balki Spartak uni qaytarishni istar, deb o‘ylagan, ammo jarohat olgani sababli vaziyat boshqacha kechgan.
Melyoshin so‘zlariga ko‘ra, u hozirgi vaqtda Sochi bilan doimiy shartnoma asosida o‘ynamoqda va o‘tgan mavsumda Pari Birinchi ligasida 18 ta o‘yinda 11 ta gol urgan. Shuningdek, Rossiya Kubogida 6 ta o‘yinda maydonga tushib, 2 ta gol urgan.
Trener Oleg Romantsevning o‘yinchini Spartakka qaytarish umidini bildirgan so‘zlariga javoban Melyoshin "Ko‘ramiz, hayot ko‘rsatadi. Hozircha hech narsa deyolmayman," deb javob berdi.
Hozirgi paytda futbolchi tizzasidagi kesuvchi bog‘lam jarohatidan so‘ng tiklanish jarayonida. Uning sog‘lig‘i va maydonga qaytishi haqida keyingi yangiliklar e’lon qilinadi.
Shuningdek, Melyoshin kelajakda qanday qaror qabul qilishi haqida aniq ma’lumot yo‘q, biroq u o‘z salomatligiga e’tibor qaratmoqda. Futbolchining to‘liq tiklanishi va o‘zini namoyon etishi uchun vaqt zarur.

Мелёшин не знает, может ли он вернуться в Спартак
Нападающий команды Сочи Павел Мельошин высказал мнение о своих шансах вернуться в клуб Спартак в столице. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он сказал, что не знал, что произойдет, когда покидал Спартак. Возможно, Сочи хотел бы его купить, возможно, Спартак хотел бы его вернуть, но из-за травмы ситуация сложилась иначе.
По словам Мельошина, в настоящее время он играет с Сочи на постоянной основе и в прошлом сезоне в Первой лиге Франции провел 18 матчей, забив 11 голов. Также он выходил на поле в 6 матчах Кубка России и забил 2 гола.
В ответ на слова тренера Олега Романцева о надежде вернуть игрока в Спартак, Мельошин ответил: "Посмотрим, жизнь покажет. Пока ничего не могу сказать."
В настоящее время футболист находится в процессе восстановления после травмы крестообразной связки колена. О его здоровье и возвращении на поле будут опубликованы следующие новости.
Также у Мельошина нет точной информации о том, какое решение он примет в будущем, но он сосредоточен на своем здоровье. Футболисту нужно время для полного восстановления и проявления себя.