Sheringem: Reshford Barselonaga o‘tishga loyiq emas
Manchester Yunaytedning sobiq futbolchisi Teddi Sheringem hujumchi Markus Reshford haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U shunday dedi: "Kimdir ketmoqchi ekanini eshitish men uchun yoqimsiz holat. Masalan, Obameyangning Arsenal klubida bunday qilganini ko‘rish menga yoqmadi.
Bu juda og‘riqli va umid qilamanki, u orzu qilgan transfer amalga oshmaydi. Mening fikrimcha, Manchester Yunayteddan Barselona klubiga o‘tish Reshfordga munosib bo‘lmagan qadamdir".
Sky Betga bergan intervyusida Sheringem shunday gapirdi. Transfermarkt portali 27 yoshli hujumchini 50 million yevroga baholamoqda.
Reshfordning Manchester Yunayted bilan shartnomasi hali uch yil davom etadi. Ushbu ma’lumotlar futbol ixlosmandlari uchun muhimdir, chunki ularning sevimli o‘yinchisi kelajakda qanday yo‘l tutishi haqida ko‘plab taxminlar mavjud.
Klub va futbolchi o‘rtasidagi munosabatlar va transferlar doimo sport olamida katta e’tibor qozonadi.
Sport Bugun, 21:22
O'zbekiston futbolida katta ahamiyat kasb etadigan Superkubok finali ertaga, ya'ni 15 mart kuni Andijon shahridagi Bobur arena maydonchasida bo'lib o'tadi. Bu haqda Zamin.uz
Sport Bugun, 20:46
Girona Athleticni uchtadan noliga mag'lub etdi
Ispaniya oliy futbol ligasining yigirma yettinchi bosqichida qiziqarli va natijaviy uchrashuv bo'lib o'tdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi. Girona shahridagi stadion mezbonlar uchun

Шерингем: Рашфорд не достоин перехода в Барселону
Бывший футболист Манчестер Юнайтед Тедди Шерингем высказался о нападающем Маркусе Рашфорде. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он сказал: "Слышать, что кто-то хочет уйти, для меня неприятно. Например, мне не понравилось видеть, как Обамеянг так поступил в Арсенале.
Это очень болезненно, и я надеюсь, что его мечта о переходе не сбудется. На мой взгляд, переход Рашфорда из Манчестер Юнайтед в Барселону — это шаг, который ему не подходит".
В интервью Sky Bet Шерингем сказал следующее. Портал Transfermarkt оценивает 27-летнего нападающего в 50 миллионов евро.
Контракт Рашфорда с Манчестер Юнайтед еще действует три года. Эта информация важна для футбольных болельщиков, так как существует множество предположений о том, какой путь выберет их любимый игрок в будущем.
Отношения между клубом и игроком, а также трансферы всегда привлекают большое внимание в мире спорта.