Bubnov: Krasnodar CSKAga nisbatan yaxshi o‘yin ko‘rsatdi
Sobiq SSSR terma jamoasi va Moskva "Spartak" jamoasi himoyachisi Aleksandr Bubnov Rossiya OLIMPBET Superkubogi doirasida bo‘lib o‘tgan CSKA va "Krasnodar" jamoalari o‘rtasidagi so‘nggi o‘yinga oid fikrlarini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Mutaxassisning ta’kidlashicha, o‘yinda teng raqobat kuzatildi va "Krasnodar" jamoasi CSKAga nisbatan yaxshi o‘yin ko‘rsatdi. Ushbu fikrlar u "Komment.Shоu" nomli YouTube kanalidagi efir davomida aytildi.
Eslatib o‘tamiz, CSKA va "Krasnodar" o‘rtasidagi uchrashuv Qozon shahridagi stadionda bo‘lib o‘tdi. Moskva jamoasi 1:0 hisobida minimal hisobdagi g‘alabaga erishdi.
O‘yinning ikkinchi bo‘limi boshida yagona golni CSKA jamoasining markaziy himoyachisi Igor Diveyev kiritdi. Ushbu natija asosida CSKA jamoasi muhim g‘alabani qo‘lga kiritdi va Superkubok uchun kurashda bir qadam oldinga chiqdi.

Бубнов: Краснодар показал хорошую игру против ЦСКА
Бывший защитник сборной СССР и московского "Спартака" Александр Бубнов высказал свои мысли о последнем матче между командами ЦСКА и "Краснодар" в рамках Российского OLIMPBET Суперкубка. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По словам эксперта, в игре наблюдалось равное соперничество, и команда "Краснодар" показала хорошую игру против ЦСКА. Эти мысли были озвучены им в эфире на YouTube-канале "Komment.Shоu".
Напомним, встреча между ЦСКА и "Краснодар" прошла на стадионе в Казани. Московская команда одержала минимальную победу со счетом 1:0.
Единственный гол в начале второго тайма забил центральный защитник ЦСКА Игорь Дивеев. На основе этого результата команда ЦСКА добилась важной победы и сделала шаг вперед в борьбе за Суперкубок.