Granat: Orenburg muxlislari oldida kuchli o‘yin ko‘rsatadi
Rossiya terma jamoasi sobiq himoyachisi Vladimir Granat Rossiya Premyer Ligasi birinchi turida “Orenburg” va Moskva CSKA jamoalari o‘rtasidagi o‘yinning natijasi haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U “CSKA darhol murabbiyning barcha g‘oyalarini maydonda amalga oshira olmaydi. Ammo shuni ta’kidlash kerakki, “Orenburg” o‘z maydonida o‘ynaydi va muxlislar oldida har qanday raqibga qarshi kuchli kurash olib boradi.
Ushbu natija haqiqiy sensatsiya bo‘ldi”, deb aytdi Granat “Match TV” telekanaliga bergan intervyusida. Eslatib o‘tamiz, “Orenburg” bir necha hafta oldin Rossiya Premyer Ligasi tarkibiga qaytdi.
Jamoa o‘tgan mavsum oxirida ligadan tushib ketgan edi va ko‘plab legionerlar bilan xayrlashishga majbur bo‘ldi. CSKA esa 12 iyulda OLIMPBET Rossiya Kubogini qo‘lga kiritdi, bu yangi bosh murabbiy Fabio Chelestining birinchi rasmiy o‘yini bo‘ldi.

Гранат: Оренбургские болельщики увидят сильную игру
Бывший защитник сборной России Владимир Гранат высказал свое мнение о результате матча между командами «Оренбург» и московским ЦСКА в первом туре Российской Премьер-Лиги. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он отметил, что «ЦСКА не сможет сразу реализовать все идеи тренера на поле. Однако стоит подчеркнуть, что «Оренбург» играет на своем поле и будет вести сильную борьбу против любого соперника перед своими болельщиками.
Этот результат стал настоящей сенсацией», — сказал Гранат в интервью телеканалу «Матч ТВ». Напомним, что «Оренбург» вернулся в состав Российской Премьер-Лиги несколько недель назад.
Команда вылетела из лиги в конце прошлого сезона и была вынуждена попрощаться со многими легионерами. ЦСКА же 12 июля завоевал Кубок России OLIMPBET, что стало первой официальной игрой нового главного тренера Фабио Челестино.