Kuchaev Komlichenko bilan do‘stona aloqani davom ettirmoqda
«Rostov» jamoasining yarim himoyachisi Konstantin Kuchaev sobiq hujumchi Nikolay Komlichenko bilan uchrashib turishini ma’lum qildi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Komlichenko «Lokomotiv» jamoasiga o‘tganidan keyin ham ular muntazam ravishda bog‘lanib, bir-birlarining ahvolini so‘rab turishadi. Kuchaevning aytishicha, ular faqat futbol haqida emas, balki do‘stona suhbatlar ham qiladilar.
U Komlichenkodan sobiq jamoasini sog‘inganini so‘ramaganini ham ta’kidladi. Nikolay Komlichenko ushbu transfer oynasida «Lokomotiv» bilan uch yillik shartnoma imzoladi.
U yangi jamoasida allaqachon debyut qilgan bo‘lib, Moskva jamoasi «Sochi»ga qarshi g‘alabasida maydonga tushgan. Biroq, hujumchi hali gol urish yoki assist berish imkoniyatiga ega bo‘lmadi.
Komlichenkoning yangi jamoasida faoliyati davomida o‘zini namoyon etishi kutilmoqda. U «Rostov»da yaxshi o‘yin namoyish qilib, jamoaga katta hissa qo‘shgan edi.

Кучаев продолжает поддерживать дружеские отношения с Комличенко
Полузащитник «Ростова» Константин Кучаев сообщил, что продолжает встречаться с бывшим нападающим Николаем Комличенко. Об этом сообщает Euro-football.ru.
После перехода Комличенко в «Локомотив» они регулярно общаются и интересуются делами друг друга. По словам Кучаева, они разговаривают не только о футболе, но и о дружеских темах.
Он также отметил, что не спрашивал у Комличенко, скучает ли тот по своей бывшей команде. Николай Комличенко подписал трехлетний контракт с «Локомотивом» в это трансферное окно.
Он уже дебютировал в новой команде, выйдя на поле в матче против московского «Сочи». Однако нападающий пока не имел возможности забить гол или отдать ассист.
Ожидается, что Комличенко проявит себя в новой команде. Он показывал хорошую игру в «Ростове» и внес значительный вклад в команду.