Lokomotivda Galaktionov boshchiligida 100-o‘yin oynaydi
Shanba kuni kechqurun Rossiya chempionatining ikkinchi tur doirasida Lokomotiv jamoasi Krasnodar jamoasining maydonida o‘yin o‘tkazadi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Lokomotiv bosh murabbiyi Mixail Galaktionov uchun bu jamoani boshqarishda yuzinchi o‘yindir. Lokomotiv matbuot xizmati tomonidan Mixail Mixaylovichni samimiy tabriklaymiz, deyiladi.
Oldingi 99 o‘yinda Galaktionov boshchiligida Lokomotiv 54 marotaba g‘alaba qozongan, 22 o‘yinda durang natija qayd etgan va 23 o‘yinda mag‘lub bo‘lgan. Krasnodar va Lokomotiv o‘rtasidagi o‘yinni LiveResult portali orqali matnli translyatsiya shaklida kuzatish mumkin.
Birinchi turda har ikkala jamoa ham o‘z o‘yinlarini 3:0 hisobida g‘alaba bilan yakunlagan. Ushbu uchrashuvlar rossiyalik futbol muxlislarining katta qiziqishini uyg‘otmoqda.

Локомотив под руководством Галактионова проводит 100-ю игру
В субботу вечером команда Локомотив проведет матч против команды Краснодар в рамках второго тура чемпионата России. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Для главного тренера Локомотива Михаила Галактионова это будет сотый матч на посту главного тренера. Пресс-служба Локомотива искренне поздравляет Михаила Михайловича, говорится в сообщении.
В предыдущих 99 матчах под руководством Галактионова Локомотив одержал 54 победы, 22 матча завершились вничью и 23 матча были проиграны. Матч между Краснодаром и Локомотивом можно будет следить в текстовом формате на портале LiveResult.
В первом туре обе команды завершили свои матчи с победой 3:0. Эти встречи вызывают большой интерес у российских футбольных болельщиков.