Shuker: Modrich zamonamizning futbol dahosi
Sobiq Xorvatiya terma jamoasi va Madridning "Real" klubi hujumchisi Davor Shuker yaqinda Madridning "Real" jamoasiga qo‘shilgan Luka Modrich haqida ijobiy fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U 2018 yilgi "Oltin to‘p" sohibini zamonamizning dahosi deb atadi. Shukerning so‘zlariga ko‘ra, Xorvatiya terma jamoasining oltin avlodi bilan Madridning "Real" jamoasining oltin avlodi o‘rtasidagi bog‘lanishning nomi aynan Modrichdir.
U Modrichning 2026 yilgi jahon chempionatida yana ajoyib natijalar ko‘rsatishiga katta umid bildiradi. Shuningdek, Davor Shuker ham ilgari Madridning "Real" klubida o‘ynagan, bu esa Modrichning avvalgi jamoasi hisoblanadi.
Shukerning fikricha, Modrich futbol olamida o‘zining betakror iste’dodi bilan ajralib turadi va u hali ko‘plab muvaffaqiyatlarga erishadi. Bu so‘zlar futbol ixlosmandlari orasida katta qiziqish uyg‘otmoqda.

Шукер: Модрич гений футбола нашего времени
Бывший нападающий сборной Хорватии и мадридского "Реала" Давор Шукер недавно высказал положительное мнение о Луке Модриче, который присоединился к команде мадридского "Реала". Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он назвал обладателя "Золотого мяча" 2018 года гением нашего времени. По словам Шукера, именно Модрич является связующим звеном между золотым поколением сборной Хорватии и золотым поколением мадридского "Реала".
Он выражает большую надежду, что Модрич снова покажет отличные результаты на чемпионате мира 2026 года. Кроме того, Давор Шукер также ранее играл в мадридском "Реале", который является предыдущей командой Модрича.
По мнению Шукера, Модрич выделяется в мире футбола своим неповторимым талантом и еще добьется многих успехов. Эти слова вызывают большой интерес среди футбольных болельщиков.