“Akhmat” jamoasining hujumchisi Brayan Mansilya “Evro-Futbol.Ru” saytiga bergan eksklyuziv intervyusida CSKA bilan bo‘lib o‘tgan o‘yinni va jamoaning ushbu chempionatda ko‘rsatadigan natijalarini muhokama qildi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uning so‘zlariga ko‘ra, “Akhmat” bugun ochko olish imkoniyatiga ega edi, ayniqsa birinchi bo‘lib gol urishdi. Biroq o‘yinning keyingi qismida raqib jamoa ular tomonidan qilgan xatolar tufayli o‘yinni o‘z foydasiga burdi.
Birinchi bo‘limda ular juda yaxshi o‘ynashdi, ayniqsa kuchli jamoa hisoblangan CSKAga qarshi. Brayan Mansilya “Akhmat”ga o‘tganidan juda mamnun ekanligini ta’kidladi.
U oilasi yaxshi sharoitda ekanini, atrofda yaxshi insonlar borligini va jamoada o‘zini qulay his qilayotganini bildirdi. U Rossiya Professional Ligasi eng yaxshi legionerlarini sanab o‘tdi, ularga Mishel Barrios va boshqa futbolchilar kiradi.
Jamoaning ushbu chempionatda maqsadi avvalgi mavsumlarga nisbatan yuqori pog‘onalarga ko‘tarilish bo‘lib, muxlislarni xursand qilishdir. Mansilya navbatdagi o‘yinda “Zenit”ga qarshi Kubok musobaqasida maydonga chiqishlarini aytdi.
Ular o‘z maydonlarida g‘alaba qozonishga harakat qilishadi va o‘yinni sabrsizlik bilan kutishayotganini ta’kidladi. Bu o‘yin jamoa va uning muxlislari uchun qiziqarli bo‘lishi kutilmoqda.

Мансилья назвал самых сильных легионеров в российской лиге
Нападающий команды "Ахмат" Брайан Мансилья в эксклюзивном интервью сайту "Евро-Футбол.Ру" обсудил матч с ЦСКА и результаты команды в этом чемпионате. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, "Ахмат" сегодня имел возможность заработать очки, особенно после того, как они первыми забили гол. Однако в следующей части игры соперник воспользовался ошибками, допущенными ими, и изменил ход матча в свою пользу.
В первом тайме они играли очень хорошо, особенно против сильной команды ЦСКА. Брайан Мансилья отметил, что он очень доволен переходом в "Ахмат".
Он сообщил, что его семья находится в хороших условиях, вокруг хорошие люди и он чувствует себя комфортно в команде. Он перечислил лучших легионеров Российской Профессиональной Лиги, среди которых Мишель Барриос и другие футболисты.
Цель команды в этом чемпионате - подняться на более высокие позиции по сравнению с предыдущими сезонами и порадовать болельщиков. Мансилья сказал, что в следующем матче они выйдут на поле против "Зенита" в Кубковом турнире.
Они постараются одержать победу на своем поле и подчеркнули, что с нетерпением ждут игры. Ожидается, что этот матч будет интересным для команды и ее болельщиков.