Igonin: Krugovoy hozir CSKAda yaxshi o‘ynayapti
Sobiq "Zenit" futbolchisi Aleksey Igonin himoyachi Danila Krugovoyning Sankt-Peterburg jamoasiga qaytishi ehtimoli haqida shubhalar bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Igonin ta’kidlashicha, Krugovoyning Sankt-Peterburgga qaytishi uchun ikki tomonlama istak zarur. Hozirgi vaqtda futbolchi CSKAda yaxshi sharoitda o‘ynayapti va u bunday variant haqida o‘ylamayapti.
Krugovoy 2016 yildan 2024 yilgacha "Zenit" tarkibida to‘p surgan, biroq bir mavsum "Ufa" jamoasida o‘ynagan. O‘tgan yozdan boshlab u erkin agent sifatida CSKAga qo‘shilgan va hozirgacha yangi jamoasida 34 o‘yinda maydonga tushib, 4 ta gol urdi hamda 6 ta samarali uzatma berdi.
Shunday qilib, Krugovoy hozirda o‘zini yangi jamoasida qulay his qilmoqda va Sankt-Peterburgga qaytishi ehtimoli past.

Игонин: Круговой сейчас хорошо играет в ЦСКА
Бывший футболист "Зенита" Алексей Игонин выразил сомнения относительно вероятности возвращения защитника Данилы Кругового в санкт-петербургскую команду. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Игонин отметил, что для возвращения Кругового в Санкт-Петербург необходимо двустороннее желание. В настоящее время футболист хорошо играет в ЦСКА и не думает о таком варианте.
Круговой играл за "Зенит" с 2016 по 2024 год, однако один сезон провел в команде "Уфа". С прошлого лета он присоединился к ЦСКА в качестве свободного агента и до сих пор провел 34 матча за новую команду, забив 4 гола и сделав 6 результативных передач.
Таким образом, Круговой сейчас чувствует себя комфортно в своей новой команде, и вероятность его возвращения в Санкт-Петербург низка.