Moskvaning CSKA futbol klubi "Banfield" jamoasining o‘ng qanot himoyachisi Ramiro di Luchano transferi borasida kelishuvga erishdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Bu haqda 21 yoshli argentinalik futbolchining agenti Franko Grassi maʼlum qildi. Uning so‘zlariga ko‘ra, barcha masalalar hal qilingan, endi faqat shartnoma imzolash qoldi.
Avvalroq CSKA va "Banfield" klublari Ramiro di Luchano transferi bo‘yicha o‘zaro kelishuvga erishgani haqida xabarlar tarqalgan edi. Transfermarkt portali mutaxassislarining baholashicha, Ramiro di Luchanoning qiymati 1,2 million yevroga teng.
Eslatib o‘tamiz, Rossiya chempionatining ikki turidan so‘ng CSKA jamoasi hisobida to‘rt ochko bor. Klub yangi futbolchini qo‘shib olganidan so‘ng, jamoa tarkibi yanada kuchayishi kutilmoqda.
Hozircha shartnoma imzolanishi kutilmoqda va futbolchining yaqin orada yangi jamoasiga qo‘shilishi rejalashtirilgan.

ЦСКА согласовал трансфер Рамиро ди Лучано
Футбольный клуб ЦСКА Москвы достиг соглашения о трансфере правого защитника команды "Банфилд" Рамиро ди Лучано. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Об этом сообщил агент 21-летнего аргентинского футболиста Франко Грасси. По его словам, все вопросы решены, осталось только подписать контракт.
Ранее появились сообщения о том, что клубы ЦСКА и "Банфилд" достигли взаимного соглашения по трансферу Рамиро ди Лучано. По оценкам специалистов портала Transfermarkt, стоимость Рамиро ди Лучано составляет 1,2 миллиона евро.
Напомним, что после двух туров чемпионата России у команды ЦСКА в активе четыре очка. Ожидается, что после подписания нового футболиста состав команды станет еще сильнее.
В настоящее время ожидается подписание контракта, и планируется, что футболист вскоре присоединится к своей новой команде.