Mostovoy “Krasnodar” – “Dinamo” o‘yinini 2:2 deb taxmin qildi
2-avgust, shanba kuni Rossiya oliy ligasining uchinchi turi doirasida “Krasnodar” va “Dinamo” jamoalari o‘zaro bahs olib boradi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu o‘yin natijasi borasida o‘z fikrini ilgari surgan taniqli sobiq futbolchi Aleksandr Mostovoy, o‘yinda murosasiz kurash bo‘lishini kutayotganini ta’kidladi. Uning so‘zlariga ko‘ra, har ikki jamoa ham bir necha bor raqib darvozasini ishg‘ol qiladi.
Mostovoy o‘yin durang natija bilan yakunlanishini taxmin qilmoqda va aniq hisob sifatida 2:2 ni ko‘rsatdi. Mazkur uchrashuv 2-avgust kuni soat 20:30 da boshlanadi (Moskva vaqti bilan).
O‘yin tafsilotlarini matnli translyatsiya orqali kuzatib borish imkoniyati mavjud. Ushbu translyatsiyani LiveResult portali taqdim etadi.
Tomoshabinlar o‘yinning har bir muhim jarayonidan xabardor bo‘lib borishlari mumkin. “Dinamo” va “Krasnodar” jamoalari o‘rtasidagi bahs har doim qiziqarli o‘tadi, bu safar ham muxlislar sermahsul va murosasiz o‘yin guvohi bo‘lishlari kutilmoqda.
Mutaxassislarning fikricha, har ikki jamoa ham hujumkor futbol namoyish etadi va natijada durang natija qayd etilishi ehtimoli yuqori. Shu sababli, ushbu o‘yin futbol ishqibozlari uchun katta qiziqish uyg‘otmoqda.

Мостовой предположил, что игра "Краснодар" – "Динамо" закончится 2:2
2 августа, в субботу, в рамках третьего тура Российской Премьер-Лиги команды “Краснодар” и “Динамо” проведут очную встречу. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Известный бывший футболист Александр Мостовой, который высказал свое мнение о результате этой игры, отметил, что ожидает упорной борьбы. По его словам, обе команды несколько раз создадут опасные моменты у ворот соперника.
Мостовой предполагает, что игра закончится вничью и указывает на точный счет 2:2. Данная встреча начнется 2 августа в 20:30 (по московскому времени).
Есть возможность следить за деталями игры через текстовую трансляцию. Эту трансляцию предоставляет портал LiveResult.
Зрители смогут быть в курсе каждого важного момента матча. Встречи между командами “Динамо” и “Краснодар” всегда проходят интересно, и в этот раз также ожидается, что болельщики станут свидетелями продуктивной и упорной игры.
По мнению экспертов, обе команды продемонстрируют атакующий футбол, и, как следствие, вероятность ничейного результата высока. Поэтому эта игра вызывает большой интерес у футбольных болельщиков.