Rossiya futbolining taniqli vakili Aleksandr Mostovoy Oliy liga uchrashuvlarining aniq hisobiga doir o‘z fikrlarini bildirishda davom etmoqda. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Bu safar u “Pari NN” va “Lokomotiv” jamoalari o‘rtasidagi uchrashuv natijasini oldindan baholadi. Uchrashuv shanba kuni, uchinchi tur doirasida bo‘lib o‘tadi.
Mostovoyning fikricha, “Lokomotiv” bosh murabbiyi Mixail Galaktionovning shogirdlari raqibdan bir gol farqi bilan g‘alaba qozonadi. Mostovoy quyidagicha izoh berdi: “Galaktionov jamoasi o‘yinni ishonchli tarzda o‘tkazadi va 2:1 hisobida g‘alaba qozonadi”.
Ushbu fikrlar “VseProSport” nashrida keltirilgan. “Pari NN” va “Lokomotiv” uchrashuvi 2-avgust kuni, Moskva vaqti bilan soat 20:30 da boshlanadi.
Ushbu o‘yindan batafsil matnli onlayn reportaj LiveResult portali tomonidan taqdim etiladi. Futbol ishqibozlari mazkur bahs tafsilotlarini kuzatib borishlari mumkin.

Мостовой предсказал результат матча “Пари НН” – “Локомотив”
Известный представитель российского футбола Александр Мостовой продолжает делиться своими мнениями о точных счетах матчей в Высшей лиге. Об этом сообщает Euro-football.ru.
На этот раз он предварительно оценил результат встречи между командами “Парти NN” и “Локомотив”. Матч пройдет в субботу в рамках третьего тура.
По мнению Мостового, подопечные главного тренера “Локомотива” Михаила Галaktionova одержат победу с разницей в один гол. Мостовой прокомментировал: “Команда Галaktionova проведет игру уверенно и победит со счетом 2:1”.
Эти мнения приведены в издании “VseProSport”. Встреча “Парти NN” и “Локомотив” начнется 2 августа в 20:30 по московскому времени.
Подробный текстовый онлайн-репортаж об этом матче будет представлен порталом LiveResult. Футбольные болельщики смогут следить за деталями этого поединка.