Oleg Ivanov «Rubin» g‘alabasiga yetakchilik qildi
«Rubin» futbol klubi himoyachisi Konstantin Nijegorodov jamoa yarimhimoyachisi Oleg Ivanov haqida o‘z fikrini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Kubok bahsida «Orenburg»ga qarshi o‘yinda 38 yoshli tajribali futbolchi Oleg Ivanov gol urdi va jamoasining g‘alabasiga hissa qo‘shdi. Konstantin Nijegorodovning so‘zlariga ko‘ra, Oleg Ivanov jamoaning yetakchisi, sardori va hurmatli insoni hisoblanadi.
Unga barcha futbolchilar hurmat bilan qaraydi va uni yaxshi ko‘radi. Ivanov gol urgach, barcha jamoa a’zolari uni tabriklash uchun oldiga yugurib bordi.
Bu holat jamoada yaxshi muhit hukm surayotganidan dalolat beradi. Eslatib o‘tamiz, «Rubin» jamoasi «Orenburg» ustidan 2:0 hisobida zafar quchdi.
Uchrashuv davomida jamoa ishonchli o‘yin ko‘rsatdi va muxlislarga quvonch ulashdi. Keyingi o‘yin esa «Rubin» uchun muhim ahamiyatga ega.
Ular mamlakat chempionatining uchinchi turida «Sochi» jamoasiga qarshi maydonga tushadi. Ushbu bahs 4-avgust, dushanba kuni Qozonda bo‘lib o‘tadi.

Олег Иванов возглавил победу «Рубина»
Защитник футбольного клуба «Рубин» Константин Нижегородов высказал свое мнение о полузащитнике Олеге Иванове. Об этом сообщает Euro-football.ru.
В кубковом матче против «Оренбурга» 38-летний опытный футболист Олег Иванов забил гол и внес вклад в победу своей команды. По словам Константина Нижегородова, Олег Иванов является лидером, капитаном и уважаемым человеком команды.
Все футболисты относятся к нему с уважением и любят его. После того как Иванов забил гол, все члены команды побежали поздравлять его.
Этот случай свидетельствует о том, что в команде царит хорошая атмосфера. Напоминаем, что команда «Рубин» одержала победу над «Оренбургом» со счетом 2:0.
В ходе встречи команда показала уверенную игру и принесла радость своим болельщикам. Следующий матч имеет важное значение для «Рубина».
Они выйдут на поле против команды «Сочи» в третьем туре чемпионата страны. Этот матч пройдет 4 августа, в понедельник, в Казани.