Mashhur murabbiy Aleksandr Tarkhanov Rossiya chempionati doirasida bo‘lib o‘tadigan CSKA va Zenit o‘rtasidagi uchrashuv haqida o‘z fikrini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uning ta’kidlashicha, bu o‘yin har ikki jamoa uchun ham oson kechmaydi, chunki ular bir-biriga teng raqib hisoblanadi. Murabbiyning so‘zlariga ko‘ra, CSKA jamoasi osonlikcha mag‘lubiyatga rozi bo‘lmaydi va Zenit g‘alaba qozonish uchun bor kuchini sarflashi kerak bo‘ladi.
Xuddi shuningdek, CSKA ham g‘alaba uchun kurashadi. Aleksandr Tarkhanovning fikricha, CSKA futbolchilari tarkibi bo‘yicha raqibidan qolishmaydi, hatto futbolchilarning narxida farq bo‘lsa ham.
Uchrashuv Rossiya Premyer-ligasining uchinchi turi doirasida 3-avgust kuni bo‘lib o‘tadi. O‘yin Moskva vaqti bilan soat 18:00 da boshlanishi rejalashtirilgan.
LiveResult portali ushbu uchrashuvning matnli translyatsiyasini olib boradi. Shu tariqa, futbol muxlislari o‘yinning asosiy voqealaridan xabardor bo‘lishlari mumkin.

Тарханова: Состав ЦСКА не слабее Зенита
Известный тренер Александр Тарханов высказал свое мнение о предстоящем матче между ЦСКА и Зенитом в рамках чемпионата России. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он отметил, что эта игра не будет легкой для обеих команд, так как они являются равными соперниками. По словам тренера, команда ЦСКА не согласится на легкое поражение, и Зениту придется приложить все усилия для победы.
Точно так же ЦСКА будет бороться за победу. По мнению Александра Тарханова, футболисты ЦСКА не уступают сопернику по составу, даже если есть разница в ценах на игроков.
Матч пройдет 3 августа в рамках третьего тура Российской Премьер-лиги. Игра запланирована на 18:00 по московскому времени.
Портал LiveResult будет вести текстовую трансляцию этого матча. Таким образом, футбольные болельщики смогут быть в курсе основных событий игры.