Vityugov «Krilya Sovetov»ning yirik g‘alabasini sharhladi
«Krilya Sovetov» jamoasi yarim himoyachisi Maksim Vityugov Rossiya Premyer-ligasining uchinchi turi doirasida «Rostov» jamoasiga qarshi safarda o‘tkazilgan o‘yindan so‘ng ommaviy axborot vositalari vakillari bilan suhbatlashdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu uchrashuvda mehmonlar yirik hisobda 4:1 hisobida g‘alaba qozondi. Maksim Vityugov o‘z intervyusida o‘yindan olgan taassurotlari haqida gapirib, jamoaning so‘nggi kunlardagi jadvalining juda zich ekanini ta’kidladi.
U, shuningdek, barcha rejalari amalga oshayotganidan mamnun ekanini aytib, bu safar gol urishga muvaffaq bo‘lganini bildirdi va jamoa a’zolariga, murabbiylarga o‘z minnatdorchiligini izhor etdi. Eslatib o‘tamiz, jamoa uchta o‘yindan so‘ng yetti ochko jamg‘arib, turnir jadvalida ikkinchi o‘rinni egallab turibdi.
«Krilya Sovetov» yetakchi «Lokomotiv»dan ikki ochkoga ortda qolmoqda. Jamoaning keyingi o‘yinlarda qanday natija ko‘rsatishi muxlislar tomonidan katta qiziqish bilan kuzatilmoqda.

Витюгов прокомментировал крупную победу «Крыльев Советов»
Полузащитник команды «Крылья Советов» Максим Витюгов после матча против команды «Ростов», который прошел в рамках третьего тура Российской Премьер-Лиги, пообщался с представителями СМИ. Об этом сообщает Euro-football.ru.
В этом матче гости одержали крупную победу со счетом 4:1. Максим Витюгов в своем интервью рассказал о впечатлениях от игры и отметил, что график команды в последние дни очень плотный.
Он также выразил удовлетворение тем, что все его планы реализуются, сообщил, что на этот раз ему удалось забить гол и поблагодарил членов команды и тренеров. Напоминаем, что команда после трех матчей набрала семь очков и занимает второе место в турнирной таблице.
«Крылья Советов» отстают от лидера «Локомотива» на два очка. Результаты следующих игр команды вызывают большой интерес у болельщиков.