Roman Vega: Zenit besh ochko bilan mavsum boshladi
"Zenit" futbolchisi Roman Vega jamoasining yangi mavsum boshidagi natijalarini baholadi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Rossiya Premer-ligasining dastlabki uch uchrashuvida "Zenit" besh ochko jamg‘ardi. Roman Vega o‘z fikrida, har bir o‘yin oldidan to‘liq tayyorgarlik ko‘rish va uch ochkoni qo‘lga kiritish muhimligini ta’kidladi.
Uning so‘zlariga ko‘ra, besh ochko yomon natija emas, biroq jamoa har bir uchrashuvda g‘alaba qozonishga intiladi. Roman Vega, shuningdek, "Zenit"ning CSKA jamoasiga qarshi o‘yinda ayrim imkoniyatlardan foydalana olmaganidan afsusda ekanini bildirdi.
Ma’lumki, Sankt-Peterburgda bo‘lib o‘tgan bahs 1:1 hisobida durang bilan yakunlangan. Eslatib o‘tamiz, Roman Vega joriy yilning iyul oyida "Zenit" tarkibiga qo‘shilgan.

Роман Вега: Зенит начал сезон с пяти очков
Футболист "Зенита" Роман Вега оценил результаты своей команды в начале нового сезона. Об этом сообщает Euro-football.ru.
В первых трех матчах Российской Премьер-лиги "Зенит" набрал пять очков. Роман Вега отметил, что важно полностью подготовиться к каждой игре и заработать три очка.
По его словам, пять очков — это неплохой результат, однако команда стремится к победе в каждом матче. Роман Вега также выразил сожаление о том, что "Зенит" не смог воспользоваться некоторыми возможностями в игре против ЦСКА.
Напомним, что матч, прошедший в Санкт-Петербурге, завершился вничью 1:1. Напоминаем, что Роман Вега присоединился к "Зениту" в июле текущего года.
Ранее он играл за клуб "Аргентинос Хуниорс". В следующем туре "Зенит" в рамках чемпионата России сыграет на выезде против команды "Ахмат".