Nottingem Forest darvozaboni sifatida Angus Gann bilan shartnoma tuzdi
Nottingem Forest jamoasi tarkibi 29 yoshli shotlandiyalik darvozabon Angus Gann bilan to‘ldi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U klub bilan bir yillik shartnoma imzoladi. Ushbu transfer erkin agent maqomida amalga oshirildi.
Angus Gann avvalroq Angliya Chempionshipi ishtirokchisi bo‘lgan Norvich jamoasida to‘rt yil davomida o‘ynagan. U Norvich va Manchester Siti klublari futbol maktabida tarbiyalangan.
Shuningdek, Gann o‘z faoliyati davomida Sautgempton hamda Stok Siti klublarida ham to‘p surgan. Futbolchi Shotlandiya milliy terma jamoasi safida 16 ta o‘yin o‘tkazgan.
Bu transfer bilan Nottingem Forest darvozaboni tajribali va ishonchli futbolchi bilan kuchaydi. Klub rahbariyati va murabbiylari Ganning jamoadagi o‘rnidan yuqori natijalar kutmoqda.
Ma’lumot uchun, yaqinda Liverpulning Everton klubi ham yarim himoya chizig‘iga yangi futbolchi qo‘shgan edi. Angus Ganning yangi jamoaga moslashishi va uning o‘yinidagi tajribasi Nottingem Forest uchun foydali bo‘lishi kutilmoqda.
Klubning yangi mavsumdagi rejalarida Ganning faol ishtiroki muhim ahamiyatga ega. Gannning transferi jamoa muxlislari tomonidan ham ijobiy kutib olindi.

Ноттингем Форест подписал контракт с вратарем Энгусом Ганном
Команда Ноттингем Форест пополнилась 29-летним шотландским вратарем Ангусом Ганном. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он подписал однолетний контракт с клубом. Этот трансфер был осуществлён на правах свободного агента.
Ангус Ганн ранее играл в команде Норвич, которая была участником Чемпионшипа Англии, на протяжении четырёх лет. Он был воспитан в футбольной школе Норвича и Манчестер Сити.
Кроме того, Ганн также играл за клубы Саутгемптон и Сток Сити в течение своей карьеры. Футболист провёл 16 матчей за сборную Шотландии.
С этим трансфером Ноттингем Форест усиливает свою вратарскую позицию опытным и надёжным игроком. Руководство клуба и тренеры ожидают от Ганна высоких результатов в команде.
Для справки, недавно клуб Эвертон из Ливерпуля также добавил нового игрока в полузащиту. Ожидается, что адаптация Ангуса Ганна к новой команде и его опыт в игре будут полезны для Ноттингем Форест.
Активное участие Ганна в планах клуба на новый сезон имеет важное значение. Трансфер Ганна был положительно воспринят болельщиками команды.