Komlichenko Lokomotivga tez moslashishi kutilmoqda
Lokomotiv jamoasiga yangi kelgan hujumchi Nikolay Komlichenkoning moslashuvi ko‘p vaqt olmaydi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Bu haqda futbolchi manfaatlarini himoya qilayotgan agent Aleksandr Klyuev o‘z fikrini bildirdi. Uning aytishicha, Nikolayda hammasi joyida, u jamoada faol ishlamoqda va yangi talablar bilan tanishmoqda.
Agentning ta’kidlashicha, futbolchining yangi muhitga moslashish jarayoni tez orada yakunlanadi. Eslatib o‘tamiz, Komlichenko joriy mavsum transfer oynasida Rostov jamoasidan Lokomotiv tarkibiga o‘tdi.
Hozirda Lokomotiv jamoasi bosh murabbiy Mixail Galaktionov boshchiligida mavsum boshidan uchta o‘yin o‘tkazdi va barcha uchrashuvlarda g‘alaba qozonib, to‘qqiz ochko jamg‘ardi. Natijada, ular Premer-liga turnir jadvalida birinchi o‘rinni egallab turibdi.
Jamoaning yangi futbolchisiga tez moslashib ketishi uchun barcha sharoitlar yaratilgan. Mutaxassislar Komlichenko Lokomotiv tarkibida o‘z o‘rnini tez topishiga ishonch bildirmoqda.

Комличенко ожидается быстро адаптируется к Локомотиву
Адаптация нового нападающего Локомотива Николая Комличенко не займет много времени. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По этому поводу высказался агент футболиста Александр Клюев. По его словам, у Николая все в порядке, он активно работает в команде и знакомится с новыми требованиями.
Агент подчеркивает, что процесс адаптации футболиста к новой среде завершится в ближайшее время. Напомним, что Комличенко в текущем трансферном окне перешел из Ростова в состав Локомотива.
В настоящее время команда Локомотив под руководством главного тренера Михаила Галактионова провела три игры с начала сезона и одержала победу во всех встречах, набрав девять очков. В результате они занимают первое место в таблице Премьер-лиги.
Для быстрой адаптации нового футболиста созданы все условия. Специалисты уверены, что Комличенко быстро найдет свое место в составе Локомотива.