Komlichenko “Lokomotiv”da hali o‘zini ko‘rsata olmadi
Toshkentning “Lokomotiv” klubi direktorlar kengashi a’zosi Valeriy Filatov jamoaning yangi futbolchisi Nikolay Komlichenko haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Filatovning aytishicha, Rudenko o‘yinidan bunday natija kutmagan, u yoqimli ajablanish bo‘ldi. Qolgan futbolchilar ham yaxshi o‘yin ko‘rsatdi.
Hozircha Komlichenko “Rostov”dagi kabi o‘zini namoyon qilolmayapti. “Rostov”da u jamoa yetakchisi bo‘lgan, ammo “Lokomotiv”da hozircha soyada qolmoqda, — deydi Filatov.
Ma’lumot uchun, Rossiya terma jamoasi hujumchisi Nikolay Komlichenko to‘rt yil “Rostov”da o‘ynaganidan so‘ng “Lokomotiv”ga o‘tgan. Hozircha u yangi klubida bu mavsumda gol ura olmadi.
Joriy yil 9 avgust kuni Moskvaning “Lokomotiv” klubi o‘z maydonida “Spartak”ni qabul qiladi. “Lokomotiv” hozircha Rossiya chempionatining o‘tgan uch turida to‘liq to‘qqiz ochko jamg‘argan yagona klub hisoblanadi.

Комличенко в "Локомотиве" пока не смог проявить себя
Член совета директоров ташкентского клуба «Локомотив» Валерий Филатов высказал мнение о новом футболисте команды Николае Комличенко. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По словам Филатова, он не ожидал такого результата от игры Руденко, это было приятным удивлением. Остальные футболисты также показали хорошую игру.
Пока Комличенко не может проявить себя, как в «Ростове». В «Ростове» он был лидером команды, но в «Локомотиве» пока остается в тени, — говорит Филатов.
Для справки, нападающий сборной России Николай Комличенко после четырех лет в «Ростове» перешел в «Локомотив». Пока он не забил ни одного гола в новом клубе в этом сезоне.
9 августа текущего года московский клуб «Локомотив» примет на своем поле «Спартак». На данный момент «Локомотив» является единственным клубом, который набрал полные девять очков в трех турах чемпионата России.