Barinov derbidagi ziddiyat haqida ochiq izoh berdi
Poytaxtning Lokomotiv futbol klubi yarim himoyachisi Dmitriy Barinov Moskvaning Spartak jamoasi bosh murabbiyi Dejan Stankovich bilan derbi uchrashuvi vaqtida yuzaga kelgan ziddiyat haqida izoh berdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uning so‘zlariga ko‘ra, bahs o‘yindan so‘ng to‘liq hal etilgan. Futbolchilar uchrashuvdan keyin bir-biriga minnatdorchilik bildirib, quchoqlashgan.
Mazkur uchrashuv RJD Arena stadionida bo‘lib o‘tdi va Lokomotiv jamoasi 4:2 hisobida g‘alaba qozondi. Ushbu o‘yinda Lokomotiv safida yarim himoyachi Aleksey Batrakov xet-trik qayd etdi.
Bu natija Lokomotiv jamoasiga musobaqa jadvalida 12 ochko to‘plash va peshqadamlikni saqlab qolishga yordam berdi. Spartak esa to‘rt ochko bilan 11-o‘rinda bormoqda.
O‘yin davomida yuzaga kelgan qisqa tushunmovchilik tezda bartaraf etildi va jamoalar o‘zaro hurmatda maydonni tark etdi. Bu uchrashuv ikki jamoa uchun ham muhim bo‘lib, natija musobaqadagi holatga sezilarli ta’sir ko‘rsatdi.

Баринов открыл комментарий по конфликту в дерби
Полузащитник футбольного клуба Локомотив столицы Дмитрий Баринов прокомментировал конфликт, возникший во время дерби с главным тренером московского Спартака Деяном Станковичем. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, спор был полностью разрешен после игры. Футболисты поблагодарили друг друга и обнялись после матча.
Данная встреча прошла на стадионе РЖД Арена, и команда Локомотив одержала победу со счетом 4:2. В этом матче полузащитник Локомотива Алексей Батраков оформил хет-трик.
Этот результат помог команде Локомотив набрать 12 очков в турнирной таблице и сохранить лидерство. Спартак же находится на 11-м месте с четырьмя очками.
Краткое недоразумение, возникшее во время игры, было быстро устранено, и команды покинули поле с взаимным уважением. Эта встреча была важна для обеих команд, и результат оказал значительное влияние на положение в турнире.