Moskvaning Lokomotiv jamoasi himoyachisi Aleksandr Sil'yanov poytaxtning Spartak klubi legionerlari haqida o‘z fikrini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U ushbu futbolchilar bilan shanba kungi o‘yinda maydonda uchrashganini aytdi. Sil'yanovning so‘zlariga ko‘ra, Lokomotiv jamoasi raqibning ayrim futbolchilariga qarshi alohida tayyorgarlik ko‘rmagan.
Uning ta’kidlashicha, Spartakning har bir futbolchisiga individual tarzda qarshi o‘yin o‘tkazishga ehtiyoj bo‘lmagan. Sil'yanov Spartak futbolchilari orasida Barco yuqori saviyadagi o‘yinchi ekanini, to‘p bilan ishlashda juda yaxshi natija ko‘rsatayotganini qayd etdi.
Shuningdek, Marquinhos ham individual mahorati bilan ajralib turishini ta’kidladi. Futbolchi, shuningdek, Spartak tarkibidagi Kristofyer Martins ham unga yoqishini aytib o‘tdi.
Yangi kelgan futbolchi Jedsonga kelsak, Sil'yanov uning o‘yinidan faqat birgina epizod yodida qolganini bildirdi. Shu tariqa, Lokomotiv himoyachisi raqib jamoa futbolchilarining o‘yindagi harakatlarini qisqacha baholadi.

Сильянов: Барко — самый сильный легионер Спартака
Защитник московского Локомотива Александр Сильянов высказал свое мнение о легионерах столичного клуба Спартак. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он сказал, что встречался с этими футболистами в субботнем матче. По словам Сильянова, команда Локомотив не готовилась специально к некоторым игрокам соперника.
Он отметил, что не было необходимости проводить индивидуальную игру против каждого футболиста Спартака. Сильянов подчеркнул, что среди игроков Спартака Барко является высококлассным игроком, который показывает отличные результаты в работе с мячом.
Также он отметил, что Маркиньос выделяется своим индивидуальным мастерством. Футболист также сказал, что ему нравится Кристофер Мартинс из состава Спартака.
Что касается новобранца Джедсона, Сильянов сообщил, что у него в памяти остался только один эпизод из его игры. Таким образом, защитник Локомотива кратко оценил действия футболистов соперника в матче.