CSKA "Rubin"ni yirik hisobda mag‘lub etdi
CSKA jamoasining markaziy himoyachisi Igor Diveev Rossiya chempionati to‘rtinchi turi doirasida Qozonning "Rubin" jamoasiga qarshi o‘tkazilgan kechagi o‘yindan so‘ng o‘z fikrlari bilan o‘rtoqlashdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uning so‘zlariga ko‘ra, uchrashuv juda qiziqarli o‘tgan. Diveev jamoasi hujumda imkoniyatlarni to‘g‘ri baholaganidan va gol urishni boshlaganidan mamnunligini bildirdi.
U shuningdek, jamoadoshlarini maqtadi, ammo yana ko‘proq gol urish mumkinligini ta’kidladi. Bellashuv Moskvaning "VEB Arena" stadionida bo‘lib o‘tdi va CSKA jamoasi 5:1 hisobida yirik g‘alabaga erishdi.
Bu natija jamoaning chempionatda muvaffaqiyatli ishtirok etayotganini ko‘rsatadi. To‘rt uchrashuvdan so‘ng Fabio Chelestini boshchiligidagi jamoa sakkiz ochko jamg‘ardi.
Moskva klubi musobaqa jadvalida uchinchi o‘rinda bormoqda. Hozirgi paytda ular peshqadam "Lokomotiv"dan to‘rt ochkoga ortda qolmoqda.
Bu natija CSKA uchun yaxshi ko‘rsatkich bo‘lib, jamoa oldinda ham yuqori natijalar uchun kurashda davom etadi.

ЦСКА крупно победил "Рубин"
Центральный защитник команды ЦСКА Игорь Дивеев поделился своими мыслями после вчерашнего матча против казанского "Рубина" в рамках четвертого тура чемпионата России. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, встреча прошла очень интересно. Дивеев выразил удовлетворение тем, что его команда правильно оценила возможности в атаке и начала забивать голы.
Он также похвалил своих товарищей по команде, но отметил, что можно было забить еще больше голов. Состязание прошло на стадионе "ВЭБ Арена" в Москве, и команда ЦСКА одержала крупную победу со счетом 5:1.
Этот результат показывает, что команда успешно участвует в чемпионате. После четырех матчей команда под руководством Фабио Челестини набрала восемь очков.
Московский клуб занимает третье место в таблице турнира. В настоящее время они отстают от лидера "Локомотива" на четыре очка.
Этот результат является хорошим показателем для ЦСКА, и команда продолжит бороться за высокие результаты в дальнейшем.