Futbol agenti Aleksandr Klyuev, hozirda "Lokomotiv" hujumchisi Nikolay Komlichenko bilan hamkorlik qilmoqda. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uning fikriga ko‘ra, Komlichenko joriy mavsumda hali gol urmagan bo‘lsa-da, bu holat vaqtinchalik. Agentning aytishicha, Komlichenko yaqinda albatta gol uradi.
"Rostov" va "Lokomotiv" klublarida hujumchidan talab qilinadigan vazifalar farq qiladi. Komlichenko yangi jamoaga moslashmoqda.
So‘nggi o‘yinda "Spartak"ka qarshi maydonga zahiradan tushib, jamoasiga g‘alaba qozonishda yordam berdi. Klyuevning so‘zlariga ko‘ra, Komlichenkoni poytaxt jamoasida yaxshi kutib olishgan.
Hujumchining har bir o‘yinga munosabati jiddiy va g‘alabaga intilmoqda. Ma’lumot uchun, Komlichenko bu yil yozda "Rostov"dan "Lokomotiv"ga ko‘chib o‘tdi va klub bilan uch yillik shartnoma imzoladi.

Клюев: Комличенко скоро забьет гол
Футбольный агент Александр Клюев в настоящее время сотрудничает с нападающим "Локомотива" Николаем Комличенко. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его мнению, хотя Комличенко еще не забил ни одного гола в этом сезоне, это временное явление. Агент утверждает, что Комличенко скоро обязательно забьет.
Задачи, которые ставятся перед нападающим в клубах "Ростов" и "Локомотив", различаются. Комличенко адаптируется к новой команде.
В последнем матче он вышел на поле с скамейки запасных против "Спартака" и помог своей команде одержать победу. По словам Клюева, Комличенко хорошо встретили в столичном клубе.
Отношение нападающего к каждой игре серьезное, он стремится к победе. Для справки, Комличенко этим летом перешел из "Ростова" в "Локомотив" и подписал трехлетний контракт с клубом.