Barinov Lokomotiv va Spartak o‘yinini yuqori baholadi
Poytaxtning Lokomotiv jamoasi yarim himoyachisi Dmitriy Barinov Rossiya chempionatining to‘rtinchi turida Spartak jamoasiga qarshi o‘tkazilgan o‘yindan so‘ng o‘z taassurotlari bilan bo‘lishdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U klub matbuot xizmati bilan suhbatda bu uchrashuv haqida fikr bildirdi. Barinovning so‘zlariga ko‘ra, derbi tomoshabinlar uchun juda qiziqarli bo‘ldi.
O‘yinda ko‘plab gollar urildi, stadionda yaxshi muhit hukm surdi va ikki kuchli jamoa maydonda o‘z mahoratini namoyon etdi. Uning fikriga ko‘ra, bunday o‘yin hamma muxlislarga manzur bo‘ldi.
Uchrashuv Moskva shahridagi RJD Arena stadionida bo‘lib o‘tdi. O‘yinda Lokomotiv jamoasi bosh murabbiyi Mixail Galaktionov boshchiligida 4:2 hisobida g‘alaba qozondi.
Ushbu natijadan so‘ng Lokomotiv jamoasi musobaqa jadvalida birinchi o‘ringa chiqdi. Spartak jamoasi esa hozirda 11-o‘rinda bormoqda.
Shu tariqa, Lokomotiv jamoasi mavsum boshidan boshlab yaxshi natijalar ko‘rsatmoqda va chempionlik uchun kurashni davom ettirmoqda.

Баринов высоко оценил игру Локомотива и Спартака
Полузащитник московского Локомотива Дмитрий Баринов поделился своими впечатлениями после матча против Спартака в четвертом туре чемпионата России. Об этом сообщает Euro-football.ru.
В интервью клубной пресс-службе он высказал свое мнение о встрече. По словам Баринова, дерби было очень интересным для зрителей.
В матче было забито много голов, на стадионе царила хорошая атмосфера, и обе сильные команды продемонстрировали свое мастерство на поле. По его мнению, такая игра понравилась всем болельщикам.
Встреча прошла на стадионе РЖД Арена в Москве. В матче команда Локомотив под руководством главного тренера Михаила Галактионова одержала победу со счетом 4:2.
После этого результата Локомотив поднялся на первое место в турнирной таблице. Команда Спартак сейчас находится на 11-м месте.
Таким образом, команда Локомотив с начала сезона показывает хорошие результаты и продолжает борьбу за чемпионство.