Fyodor Chalov Gretsiyada mashinasidan pul va hujjat yo‘qotdi
Moskvaning CSKA jamoasida o‘ynagan sobiq futbolchi Fyodor Chalov hozirda Gretsiyaning PAOK klubi tarkibida harakat qilmoqda. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Yaqinda u Gretsiyada politsiyaga murojaat qilishga majbur bo‘ldi. Ma’lumotlarga ko‘ra, Chalov plyajga borgan va ijaraga olingan avtomobilini bepul avtoturargohda qoldirgan.
Orqaga qaytganida, mashinasidan pul va hujjatlari yo‘qligini aniqlagan. Ma’lum bo‘lishicha, futbolchining pullari va hujjatlari o‘g‘irlangan.
Fyodor Chalov o‘tgan yilning avgust oyida CSKA jamoasidan PAOK klubiga o‘tgan edi. Shu vaqt ichida u yangi jamoasida 41 ta rasmiy o‘yinda maydonga tushdi.
Ushbu uchrashuvlarda beshta gol urdi va yettita golli uzatma berdi. Chalovning jamoaga qo‘shilishi hujum chizig‘ini kuchaytirishga xizmat qilmoqda.
Hozirda futbolchi PAOK safida o‘z o‘rnini topishga harakat qilmoqda. Ushbu voqea futbolchining shaxsiy hayotida noxush holat bo‘lgan bo‘lsa-da, u sport faoliyatini davom ettirmoqda.

Фёдор Чалов в Греции потерял деньги и документы из своей машины
Бывший футболист московского ЦСКА Фёдор Чалов в настоящее время выступает за греческий клуб ПАОК. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Недавно ему пришлось обратиться в полицию в Греции. По данным, Чалов отправился на пляж и оставил арендованный автомобиль на бесплатной парковке.
Вернувшись, он обнаружил, что из машины пропали деньги и документы. Как выяснилось, деньги и документы футболиста были украдены.
Фёдор Чалов перешёл из ЦСКА в клуб ПАОК в августе прошлого года. За это время он сыграл 41 официальный матч за свою новую команду.
В этих встречах он забил пять голов и отдал семь голевых передач. Присоединение Чалова к команде способствует усилению атакующей линии.
В настоящее время футболист пытается найти своё место в составе ПАОК. Хотя этот инцидент стал неприятным событием в личной жизни игрока, он продолжает свою спортивную карьеру.