“Spartak” muxlislari jamoa mag‘lubiyatiga munosabat bildirdi
“Spartak” futbol klubi muxlislari birlashmasi o‘z jamoasining Rossiya Kubogi doirasida “Dinamo” (Maxachkala) jamoasiga qarshi o‘yinidagi mag‘lubiyatini izohladi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uchrashuv asosiy vaqtda 1:1 hisobida yakunlandi. G‘olib nomi penaltilar seriyasida aniq bo‘ldi va “Dinamo” 11 metrlik zarbalarda 4:3 hisobida ustun keldi.
Shu tarzda “Spartak” o‘z maydonida raqibiga imkoniyatni boy berdi. Keyingi o‘yin “Spartak” uchun Rossiya oliy ligasining beshinchi turi doirasida o‘tkaziladi.
Jamoa Sankt-Peterburgning “Zenit” klubi bilan bellashadi. Ushbu uchrashuv 16-avgust, shanba kuni “Lukoyl Arena” stadionida bo‘lib o‘tadi.
O‘yin Moskva vaqti bilan soat 17:30 da boshlanishi rejalashtirilgan. Hozirgi paytda “Spartak” Rossiya chempionati turnir jadvalida 11-o‘rinda bormoqda.
Jamoa oldida hali ko‘plab muhim o‘yinlar turibdi va ular o‘z o‘rnini yaxshilash uchun imkoniyatga ega. Klub muxlislari jamoadan yaxshi natijalar kutmoqda.

Фанаты "Спартака" высказали свое отношение к поражению команды
Объединение болельщиков футбольного клуба “Спартак” прокомментировало поражение своей команды в матче Кубка России против “Динамо” (Махачкала). Об этом сообщает Euro-football.ru.
Встреча завершилась в основное время со счетом 1:1. Имя победителя стало известно в серии пенальти, где “Динамо” одержало победу со счетом 4:3.
Таким образом, “Спартак” упустил возможность на своем поле. Следующий матч “Спартак” проведет в рамках пятого тура Российской Премьер-Лиги.
Команда встретится с питерским “Зенитом”. Эта встреча состоится 16 августа, в субботу, на стадионе “Лукойл Арена”.
Игра запланирована на 17:30 по московскому времени. В настоящее время “Спартак” занимает 11-е место в турнирной таблице чемпионата России.
Перед командой еще много важных матчей, и у них есть возможность улучшить свое положение. Болельщики клуба ожидают от команды хороших результатов.