Eskoval: Akronning CSKA ustidan g‘alabasi oson bo‘lmadi
Rossiya Kubogi doirasidagi o‘yinda Tolyatti shahri jamoasi Akron poytaxtning CSKA klubini mag‘lub etdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Asosiy vaqt 1:1 hisobida yakunlandi, penaltilar seriyasida esa Akron 5:4 hisobida ustun keldi. Ushbu natija bo‘yicha g‘olib jamoa himoyachisi Rodrigo Eskoval o‘z fikrlarini bildirdi.
Uning aytishicha, o‘yin ancha murakkab bo‘lgan. Ularning raqibi kuchli klub bo‘lib, natija jamoaning bir-biriga mustahkam bog‘langanini va g‘alaba uchun tayyor bo‘lganini ko‘rsatdi.
Kelgusi uchrashuvda Akron Rossiya oliy ligasining beshinchi turida Orenburg jamoasiga qarshi maydonga tushadi. Uchrashuv 17-avgust, yakshanba kuni Samaradagi stadionda bo‘lib o‘tadi.
O‘yin Moskva vaqti bilan soat 13:30 da boshlanadi. Bu bellashuvda ham Akron jamoasi o‘z muxlislarini xursand qilishga harakat qiladi.
Jamoa o‘z oldiga yangi maqsadlar qo‘ygan va har bir o‘yinda g‘alaba uchun kurashmoqda. Mazkur uchrashuv futbol ishqibozlari uchun qiziqarli va muhim voqea bo‘lishi kutilmoqda.

Эсковал: Победа Акрона над ЦСКА была нелегкой
В матче Кубка России команда города Тольятти, Акрон, одержала победу над клубом ЦСКА из столицы. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Основное время завершилось со счетом 1:1, а в серии пенальти Акрон выиграл 5:4. По этому поводу защитник победившей команды Родриго Эсковал высказал свои мысли.
По его словам, игра была довольно сложной. Их соперник - сильный клуб, и результат показал, что команда крепко связана друг с другом и готова к победе.
В следующем матче Акрон выйдет на поле против команды Оренбурга в пятом туре Российской Премьер-Лиги. Встреча состоится 17 августа, в воскресенье, на стадионе в Самаре.
Игра начнется в 13:30 по московскому времени. В этом противостоянии команда Акрон также постарается порадовать своих болельщиков.
Команда поставила перед собой новые цели и борется за победу в каждом матче. Ожидается, что данная встреча станет интересным и важным событием для футбольных болельщиков.