Radimov: Krasnodar g‘alaba qozonishi ehtimoli yuqori
Rossiya Kubogi doirasida Moskvaning “Dinamo” jamoasi o‘z maydonida “Krasnodar” bilan uchrashadi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu bahs oldidan Sankt-Peterburgning “Zenit” klubi sobiq futbolchisi Vladislav Radimov o‘z fikrlari bilan o‘rtoqlashdi. Radimovning ta’kidlashicha, “Krasnodar” jamoasining zaxira o‘rindig‘i ancha kuchli va bu jamoa g‘alaba qozonish ehtimoli yuqori.
Uning so‘zlariga ko‘ra, “Dinamo” tarkibida jarohat olgan futbolchilar ko‘pligi jamoaning imkoniyatlariga salbiy ta’sir ko‘rsatmoqda. Shuningdek, Radimov “Krasnodar” jamoasining burchak zarbalari umumiy soni beshtadan ko‘p bo‘lishi mumkinligini ham qayd etdi.
Mazkur uchrashuv bugun, 13-avgust kuni, Moskva shahridagi stadionda bo‘lib o‘tadi. O‘yin soat 20:45 da boshlanadi.
Uchrashuvning matnli onlayn translyatsiyasi Liveresult.ru saytida e’lon qilinadi. Tomoshabinlar barcha asosiy voqealarni real vaqt rejimida kuzatib borishlari mumkin bo‘ladi.
Shu tariqa, mutaxassislar “Krasnodar”ning imkoniyatlarini yuqori baholamoqda, “Dinamo” esa tarkibdagi yo‘qotishlar sababli qiyin vaziyatda qolmoqda. Uchrashuv natijasi futbol muxlislari uchun qiziq bo‘lishi kutilmoqda.

Radimov: Вероятность победы Краснодара высока
В рамках Кубка России московское "Динамо" встретится на своем поле с "Краснодаром". Об этом сообщает Euro-football.ru.
Перед этим матчем Владислав Радимов, бывший игрок петербургского "Зенита", поделился своими мыслями. По словам Радимова, запасные игроки "Краснодара" довольно сильны, и у этой команды высокая вероятность победы.
Он отметил, что большое количество травмированных игроков в составе "Динамо" негативно сказывается на возможностях команды. Также Радимов отметил, что количество угловых ударов "Краснодара" может превышать пять.
Данный матч состоится сегодня, 13 августа, на стадионе в Москве. Игра начнется в 20:45.
Текстовая онлайн-трансляция матча будет опубликована на сайте Liveresult.ru. Зрители смогут следить за всеми основными событиями в реальном времени.
Таким образом, эксперты высоко оценивают шансы "Краснодара", в то время как "Динамо" оказывается в сложной ситуации из-за потерь в составе. Результат матча ожидается интересным для футбольных болельщиков.