Spartak va Zenit o‘yini ruhiyatga bog‘liq bo‘ladi
Sobiq futbolchi Denis Ugarov Sankt-Peterburgning “Zenit” jamoasi va Moskvaning “Spartak” jamoasi o‘rtasidagi yaqinlashib kelayotgan o‘yini haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ugarovning so‘zlariga ko‘ra, hozirda ushbu ikki jamoaning jismoniy holati va taktika jihatidan aniq holati noma’lum. U o‘ylashicha, jamoalar o‘zlaridan nima kutishlarini ham bilishmaydi.
O‘yinning natijasi jamoalarning kayfiyati va ruhiyatiga bog‘liq bo‘ladi. Hozirda Moskva jamoasi Rossiya Premyer Ligasi turnir jadvalida 11-o‘rinda turadi, “Zenit” esa sakkizinchi pog‘onada joylashgan.
Ushbu jamoalar o‘rtasidagi uchrashuv 16 avgust kuni Moskva shahrida bo‘lib o‘tadi. O‘yin Moskva vaqti bilan soat 17:30 da boshlanadi.
Uchrashuvda jamoalarning hozirgi holati va kayfiyati muhim omil bo‘lib, muxlislar uchun qiziqarli bahs bo‘lishi kutilmoqda.

Игра Спартак и Зенит будет зависеть от настроения
Бывший футболист Денис Угаров высказался о предстоящем матче между санкт-петербургским «Зенитом» и московским «Спартаком». Об этом сообщает Euro-football.ru.
По словам Угарова, в настоящее время физическое состояние и тактическая готовность обеих команд неизвестны. Он считает, что команды сами не знают, чего от себя ожидать.
Результат матча будет зависеть от настроения и духа команд. В настоящее время московская команда занимает 11-е место в турнирной таблице Российской Премьер-Лиги, а «Зенит» располагается на восьмой позиции.
Встреча между этими командами состоится 16 августа в Москве. Игра начнётся в 17:30 по московскому времени.
Текущее состояние и настроение команд являются важным фактором в матче, который ожидается интересным для болельщиков.