Pavel Maslov Kostroma Spartakiga o‘tishga tayyor
Sobiq Moskva “Spartak” jamoasi himoyachisi Pavel Maslov Kostroma “Spartak” klubiga o‘tishi mumkin. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Futbolchi yangi jamoasining bazasida bo‘lib, murabbiylar shtabi bilan tanishdi. Klub futbolchiga taklif bilan chiqdi va u uni qabul qilishga tayyor, deb xabar beradi Metaratings.
2025 yil yozida Maslovning Moskva “Spartak” bilan amaldagi shartnomasi yakunlandi va u klubni tark etdi. 2024/2025 yilgi mavsumda Maslov ijarada “Sochi” jamoasida o‘ynadi.
U 22 ta o‘yinda maydonga tushib, ikki gol urdi. 25 yoshli futbolchining bozor qiymati 450 ming yevroni tashkil etadi.
Maslovning yangi jamoasida o‘ynashi uning faoliyatida yangi bosqich bo‘lishi kutilmoqda. Klub va futbolchi o‘rtasidagi kelishuv yaqin orada rasmiylashtirilishi mumkin.

Павел Маслов готов перейти в Кострома Спартак
Бывший защитник московского «Спартака» Павел Маслов может перейти в костромской клуб «Спартак». Об этом сообщает Euro-football.ru.
Футболист побывал на базе новой команды и познакомился с тренерским штабом. Клуб сделал игроку предложение, и он готов его принять, сообщает Metaratings.
Летом 2025 года у Маслова истек контракт с московским «Спартаком», и он покинул клуб. В сезоне 2024/2025 Маслов выступал на правах аренды в «Сочи».
Он сыграл в 22 матчах и забил два гола. Рыночная стоимость 25-летнего футболиста составляет 450 тысяч евро.
Ожидается, что игра Маслова в новой команде станет новым этапом в его карьере. Соглашение между клубом и игроком может быть официально оформлено в ближайшее время.