Mostovoy: Manchester Yunayted va Arsenal durang o‘ynaydi
Yakshanba kuni Angliya Premer ligasining birinchi tur doirasida "Manchester Yunayted" va "Arsenal" jamoalari o‘ynaydi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu o‘yinga oid taxminni Rossiya milliy terma jamoasi sobiq futbolchisi Aleksandr Mostovoy bildirdi. Mostovoy fikricha, har ikki jamoa bittadan gol uradi va "Old Trafford" stadionidagi bahs durang bilan yakunlanadi.
U so‘nggi mavsumda "Arsenal" bilan uch marta o‘ynaganini eslatib, ikki o‘yinda asosiy vaqt davomida durang qayd etilganini ta’kidladi. Shu sababli, Mostovoy bu o‘yinda ham hisob 1:1 bo‘lishini taxmin qilmoqda.
"Manchester Yunayted" va "Arsenal" o‘rtasidagi o‘yin 17 avgust kuni Moskva vaqti bilan soat 18:30 da boshlanadi. Ushbu o‘yinni matnli translyatsiya orqali LiveResult portali orqali kuzatish mumkin bo‘ladi.

Мостовой: Манчестер Юнайтед и Арсенал сыграют вничью
В воскресенье в рамках первого тура Английской Премьер-лиги сыграют команды «Манчестер Юнайтед» и «Арсенал». Об этом сообщает Euro-football.ru.
Прогноз на эту игру дал бывший футболист сборной России Александр Мостовой. По мнению Мостового, обе команды забьют по одному голу, и матч на стадионе «Олд Траффорд» завершится вничью.
Он напомнил, что в прошлом сезоне играл с «Арсеналом» три раза, и в двух матчах основное время закончилось ничьей. Поэтому Мостовой предполагает, что и в этой игре счет будет 1:1.
Матч между «Манчестер Юнайтед» и «Арсеналом» начнется 17 августа в 18:30 по московскому времени. Следить за игрой можно будет через текстовую трансляцию на портале LiveResult.