Klub chempionati dunyosi guruh bosqichining so‘nggi turida Dortmundning "Borussiya" jamoasi koreysning "Ulsan" klubi bilan bahs olib boradi. Bu haqida www.euro-football.ru xabar berdi.
Bu o‘yinga oid fikrlarini Rossiya terma jamoasi va "Spartak" sobiq yarimhimoyachisi Aleksandr Mostovoy bildirdi. Mostovoyning ta’kidlashicha, "Ulsan" joriy holati bilan nemis jamoasiga qarshi muvaffaqiyatli o‘yin ko‘rsatishga qodir emas. "Sariq-qoralar" deb nomlangan Dortmund jamoasining o‘yinchilari ancha yuqori malakaga ega.
Shu sababli u "Borussiya"ning 2:0 hisobida g‘alaba qozonishiga ishonch bildirdi. Bu fikrlar "VseProSport" nashri tomonidan taqdim etildi. "Borussiya" va "Ulsan Hyunday" o‘rtasidagi uchrashuv 25 iyun kuni bo‘lib o‘tadi.
O‘yinning boshlanish vaqti Moskva soati bilan 22:00 ga to‘g‘ri keladi. Ushbu o‘yinni matn ko‘rinishida jonli ravishda Liveresult.ru sayti orqali kuzatish mumkin.
Ushbu uchrashuv klub chempionati doirasida juda muhim hisoblanadi va tomoshabinlar orasida katta qiziqish uyg‘otmoqda. O‘zbek muxlislari uchun ham qiziqarli o‘yin bo‘lishi kutilmoqda.

Мостовой: Боруссия выиграет у Ульсана Хюндай со счетом 2:0
В последнем туре группового этапа клубного чемпионата мира команда "Боруссия" из Дортмунда встретится с корейским клубом "Ульсан". Об этом сообщает www.euro-football.ru.
Своими мыслями о предстоящем матче поделился бывший полузащитник сборной России и "Спартака" Александр Мостовой. По словам Мостового, "Ульсан" не способен показать успешную игру против немецкой команды в своем текущем состоянии. Игроки дортмундской команды, известной как "желто-черные", обладают значительно более высоким уровнем квалификации.
Поэтому он выразил уверенность, что "Боруссия" одержит победу со счетом 2:0. Эти мысли были представлены изданием "VseProSport". Матч между "Боруссией" и "Ульсан Хундай" состоится 25 июня.
Время начала игры совпадает с 22:00 по московскому времени. Следить за этой игрой в текстовом формате можно на сайте Liveresult.ru.
Этот матч является очень важным в рамках клубного чемпионата и вызывает большой интерес среди зрителей. Ожидается, что это будет интересная игра и для узбекских болельщиков.